Sizce en çekici kitap türü nedir?

bn genelde sürükleyici macera, ya da savaş,, hatta gryini 50 tonu gibi sürükleyici şehvet olursa okuyorum. ya sizcee.. bir kitabı okuyabilmek icin nasıl olmalıı.. :)

Güncellemeler:
heyy bu soru nim sorumdu.. tam bn soracaktım sen sormuşşn :((((

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• tıbbi romanlar okumayo severim. robin cook gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• dili akıcı olmalı... Konusu önemli değil ama dili çok önemli

0|0
    0|0
    • kadınlarda kitap gibidir.. dill cok önemli her ikisinde de.. :) sagol canoo

• Grinin elli tonu' na laf yok bence harika bir seri.. fantastik ve macera olmalı benim için.. diğer türleri de okurum ama rus edebiyatı gibi ağır bir uslup olmamalı uykumu getiriyo öyle kitaplar

0|0
    0|0
    • oznan digerlerini de okumuşşundur.. en son özgürlüğün 50 tonu.. mükemmell.. bn eski kız arkadaşımla. bikaç sahnesını denedim.. pek olmadı ama. denemeke fayda varr :). bna çok şey kattı

• polisiye cok akıcı bence john verdon serisi oyleydi okuduklarımdan onun dısında pink freud tarzı blogger yazarlarınkilerde akıcı bence :D

0|0
    0|0
  • edebi olmalı ve tarihi romanları çok severim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kurgular favorim. Bilim kurgu, tıbbi kurgu, psikolojik kurgu ve hiper kurgu. Yanı sıra tarihsel romanlar da güzel ister belgesel tadında ister olayları kişileştirip anlatsın. Aklıma ha deyince bunlar geldi

0|0
    0|0
  • Bence tarihi, biyografik olmalı bıde şiir.

0|0
    0|0
    • tarih biyografi ve siiri üçü bir arada yapabilirlerse.. mutlaka alıp okuyacagim sözz canoo :)

• türünü sormuşsun bende beğendiğim türleri yazdım. hatta örnekte vermiişsin hata hata senı adam yerıne koyup cevap vermek hata

• oww bu çok sert olmadımı dostum.. birazcık şaka apayım demiştim oysakii :(

Yükleniyor...