Şarkı sözleri? Soru detayda?

1 saattir farklı farklı şarkılar dinliyorum pop ve birkaç slow parça dinledim. Slowlarda sözlere anlam verebiliyorum birbirilerini destekleyen sözler sıralanıyo ama pop şarkılarda birbirini takip etmeyen alakasız sözler var hiç farkettiniz mi? Mesela şu an Murat Boz-Sallana Sallana dinliyorum
"derdinle zindana düşmüşüm, bitti hakkında kullana kullana" tamam biraz mantıklı ama ne alaka :)

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• pop şarkıda en anlamlı şarkılar demet akalından çıkıyor. hareketli şarkılarında bile fena bir anlam mevcut bence.

0|0
    0|0
    • Fena giydiriyor haklısın :)

• Aa gitti valla :P
      Sen gidersen yerine başka bir yar gelecek
      Aşkımız öldü sevgilim
      Başın sağolsun
      Yollarımız ayrılıyor
      Uğurlar olsun :))

• adam yazıyo yaaaa:)) aynen geldi :P

Erkekler Ne Diyor 5

• yatcaz kalkcaz hop ordayım ya ya ya biz cok güzel böyle bir mantık var mı

1|0
    0|0
    • Onu diyorum ya :)

• Aynen öyle, ben daha cok Müslüm Baba dinliyorum kim ne derse desin yani bana daha hoş daha dinlendirici geliyor. Şimdikiler üçyüz beşyüz diye başlıyo votka vişne diye bitiyo anlamsız şekilde sırf melodisi dinletiyo

• haha müslümcü kız :d bende farketmez slow pop ama 90 :) şimdikilerden sadece demet akalın oda elektronik oldugu için

• Kendini bana vurdurtmasin " bunu Gülşen ve murattan duydum ya daha pop dinlemiyorum..

1|0
    0|0
  • Sagopa der ki,

Bir şarkım ile insanin hayatindan 3 dakika çalıyorum. Bunun hakkını vermeliyim. bu 3 dakika da ona birşeyler ogretmeliyim.

Murat boz dinlersen olacağı bu. Git sago dinle

0|0
    0|0
    • Müzik zevkine saygım var lakin
      Müslüm Gürses dinlerim daha anlamlı bence

• Sago beni sarmıyo ya

• Bir dinle dediğimi. Sarmazsa gel buradayım.: )

• Boş müziğin boş sözleri olur yapacak bişi yok.

Al bak bunu dinle

http://www.youtube.com/watch?v=9pno9BrK8iI

0|0
    0|0
  • herşeyde bir alaka neden sebep ararsan biyere varamazsın bazen sadece hoşuna gittiği için dinlersin sözleri anlamlı oldugu için değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gayet mantıklı o
    ya bu '' çak bir selam canım baksana alev alev yanışıma

0|0
    0|0
  • Sunu soyleyebilirim ki sozlerde bir mana ariyosan sagopa dinlemelisin sevmiyosan o ayri tabi

1|0
    0|0
  • Soner yazinca tabi farkli olur tekerleme yapmaya calisiyo:) ama kimse ajdar gibi olamqz

1|0
    0|0
Yükleniyor...