Bugün Bir kişisel gelişim kitabında okudum bunu. ne kadar doğru değil mi?

Sevdiğiniz insanlar bir süreliğine sizi sevmeyebilirler, onların peşlerinde koşmayın. Hiç oralı olmayın, sevmiyormuş gibi davranın. Onların peşlerinde koştuğu şeylere sahip olmak için çalışın. İyi bir piyanist olun, psikolog olun, şair olun, iyi bir şoför olun, çok iyi bir yorumcu , iyi bir fizikçi ya da esprili genel kültürü yüksek, çok kitap okuyan zeki bir insan olun. siz bunlara sahip olduğunuzda, sizinle ilgili imaj kesinlikle değişecek ve sevdikleriniz sizin onları sevmenizi umut edecektir diyordu..

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu zaten yıllardır bilinen bişey, bunu öğrenmek için kitap okumaya gerek yok ki ablacım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hayatta hiçbir başarı elde edememiş kişilerin faztezileri kişisel gelişim kitaplarıyla can bulur.

0|0
    0|0
  • Hayatına tekrar gelip gelmeyeceği belli olmayan birisi için değişmek ne kadar doğru Sence?

0|0
    0|0
  • İşte benim kitabım ^^ Sen tavsiye verdiğim gizli üyemisin. bir üyeye tavsiyede bulunmuştum gizli bayandı oda kişilik konusunda kitap istemişti benden.

0|0
    0|0
  • Yani diyor ki kaçan kovalanır.

0|0
    0|0
  • aynen çok doğru

0|0
    0|0
  • Beni ben olduğum için sevmeyenleri ne yapayım ki ben

0|0
    0|0
  • Ama bunlari onalra naail gostericez kanitliycaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Mantıklı

0|0
    0|0
  • mümkünse kitabın adını öğrenebilir miyim acabası?

0|0
    0|0
  • Ya hangi kitap bu söylesin biri hemen?

0|0
    0|0
  • Her şey çıkar olmuş

0|0
    0|0
  • evet katılıyorum... çünkü benim bir zamanlar sevip de çok peşinde koştuğum çok çaba gösterdiğim ama elde edemediğim sevgisini kazanamadığım erkek populer kültüre uygun imaja sahip olan ve sosyal yani arkadaş çevresi geniş olan kızlarla takılmayı sever onları önemli görürdü... ben ise asosyaldim.. imajım populer kültüre uygun değildi.. fazla arkadaşım yoktu... şans eseri kısa bir süreliğine sevgili olmuştuk onunla... ama bana karşı olan bir hatası yüzünden onu terketmiştim... o ise ben asosyal ve ona muhtaç olduğum için geri döneceğimi umarken ben geri dönmediğim gibi kendi arkadaş çevremi oluşturdum zamanla... ve işte o zaman o kişi benim peşimden koşmaya başladı hayatıma tekrar girmeye çalıştı ama yol bulamadı.. çünkü onu hayatımdan tamamen çıkardığımın farkındaydı... uzun lafın kısası sosyal insan seven etrafında insanların döndüğü kişileri seven birisiydi ve ben sonradan öyle olunca bana ilgi göstermişti..

0|0
    0|0
Yükleniyor...