Çadırda kalan var mı, böcek veya haşere giriyor mu?

Seneye kadar inşallah arabamı alıp bir kamping yerinde tatil düşünüyorum. Arabaya özel eşyaları çadırı, uyku tulumunu vs yükleyip ucuz yollu bir tatil planım var. Fakat çadırda kalma konusunda tecrübesi olanlar bilgi verirse sevinirim.

Çadırda ne gibi sıkıntılar oluyor. Böcek yılan haşere vs giriyor mu? Yeterince güvenli olması için ne yapmak gerekir? Eğer sıkıntı olmazsa haftasonları cumadan yola çıkıp bir iki gün bunu yapacağım inşallah ama henüz pek bilgim yok bilenler aydınlatırsa sevinirim bildikleri konularda

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Tatilde bir gece cadirda kalmistim arkadas israrlariyla. uyandigimda bir baktim bir kurbaga tam burnumun onunde. sinirlerim bozuldu. bilerek koymuslar kurbagayi :) guvenlik acisindan parali alanlar en dogru secim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Cadir camp yaptim cok:) Eger cadir camp yere gidersen cadirlari guzel oluyor ve problem de olmuyor. Ama sen kendin cadir alip gideceksen ve ozellikle Turkiye'de degilsen bocek cok oluyor:)

0|0
    0|0
  • kaşındırı

0|0
    0|0
    • güvenli kamp alanları var aslında toplu halde kalınan ücretli girişi var kişi başı 30 lira falan duşu tuvaleti falan var ama böcek konusu canımı sıkıyor

• Çadırın özelliğine göre zorluklar yaşarsın

0|0
    0|0
    • iki kişilik alacağım 200 liralık falan bir şey yeter sanırım bana

• teşekkürler bilgiler için evet kene falan sakat normal börtü böceğin o kadar zararı olmaz da insan yapışmış bir keneyle uyanırsa bütün tatili kabusa dönebilir. alırsam kesinlikle araştırıcam zaten sineklikli alırım mutlaka. kamp yerleri falan oluyor ya 30 lira verip giriyorsun toplu kalıyorlar oranın ortamı da güzel çadır komuşları falan oluyor ama önlemsiz gidilmez sanırım ne olursa olsun ayriyeten uyku tulumu veya şişme yatak şart

• Bencede kardeşim

Yükleniyor...