Ucuz Orjinal Converse nereden bulurum?

İstanbul'da ucuz ama orjinal Converse nereden bulurum?

Güncellemeler:
metrocity nin arka tarafında bir dükkan varmış galiba orjinal ama defolu satıyomuş bilen var mı?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• metro uluslar arası bır fırma ve avrupada pazarındakı converslerle bıre bır aynı degıl amerıka patantlı bır sırket oldugu ıcın ucuz satmalarındakı amac amerıkada ımal edılmesıdır urunun orjınal oldugu kesındır fakat belırgın bır sekılde kalıp ve de model farklılıgı vardır bılgınıze fıyatları 69.00 tl dir bunun dısında alacagın converse ler turkıyenın her noktasında aynı olup etıket fıyatı gecerlıdır ozelıkle lede düz beyaz ve dıger duz klasık renkler tercıhın ıse kısaları 104.00 tl uzun olan modelı 109.00 dir umarım yardımcı olmusumdur...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Markafonide var ara ara çıkıyor

0|0
    0|0
  • ucuz ama orjinal converse yada başka bi ayakkabı koreden getiren şirmalar var 50-60 tl ye müthiş ayakkabılar

0|0
    0|0
  • Ben ayakkabı ithalat da çalışıyorum. Ve şunu demek istiyorum. Converse bir markadır. Ayakkabı çeşidi değildir. Çakması olabilmesi için üstünde abuk zubuk yerlerinde converse All-Star yazması lazımdır. Bu yüzden bu converse ayakkabı dediğiniz aslında zamanında bez ayakkabı ya da keten ayakkabı dediğiniz şeydir. İstanbul'da oturuyorsan özelden mesaj at mağazamınız yerini söyliyim.

0|0
    0|0
    • çakma mı satıyosunuz yani anlamadım :)

• çakma converse marka ayakakbı satmıyoruz :) gop shoespark bi mağazaya bak bi sence çakma olabilir mi ?

• benim bildiğim türkiyeye conversenin orjinali gelmiyo piyasadakiler çakma ve kaliteyi ucuza alamazsın yavrucum:)

0|0
    0|0
  • METRO CİTY NİN AŞAGISINDA ORJİNAL CONVERSE 60 TL

0|0
    0|0
  • Converselerin orjinallerinin fiyatı sabittir.

0|0
    0|0
  • istanbul merterde :))

0|0
    0|0
  • salla istanbulu. trendyol.com u takip et.

0|0
    0|0
    • ordaki modeller satılmayan renkler modeller.. numarası kalmıyo bilmem ne.. bekle bekle gelmiyo yok stokta yokmuş fln.. uğraşamam gidip alayıp gelyim rahatlayayım :)

• yaa bekle iki dakka işte. sabah girmen gerekiyor oraya saat 10 da bitiriyor adamlar. güzel modeller var ama.

Kızlar Ne Diyor 2

• sorucak soru mu kalmadı ..

0|0
    2|0
    • puanım senden daha fazla merak etme, soru olsun diye mi sormuşa benziyorum!

• puanla ne alaka?

• ebay

0|0
    0|0
    • bırak ebayı ya pc ye nbe yüklesem program olarak reklamını atıyo hemen masa üstüne :))

• bende hiç öyle bir şey olmuyor, eminsen?

Yükleniyor...