İzmir insanları dış görünüşe Ankara insanlarıda genel kültüre bakıyormuş doğru mu?

bugün bir yerde okudum doğrumu bu tespit?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• "la bize heryer angara" diyen zihniyet mi kültür arıyomuş millette:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• İzmir insanı bir bakışta Ankara insanı bir muhabbette anlıyormuş yani karşısındakinin ne mal olduğunu bunu mu dediniz:DD

0|0
    0|0
  • Ankara'yı bilmem ama İzmir'liler şekilcidir. Özellikle kadınları... Modernlik, Avrupalılık adı altına yarıçıplak dolaşan insanlar.. Egoları tavanda geziyorlar.

1|0
    0|2
  • Ankara'da kız mı varmış? Şuanda Ankaradayım, hiç genel kültürlüsünü göremedim. Tanışmak istediğinizde kafa atıyorlar emin olabilirsiniz.

0|1
    0|0
  • izmirliler chpli oldukları için fiziksel özelliklere ve paraya çok değer verirler ve insanları buna göre yargılarlar, yunanlarda böyledir

0|1
    0|0
  • ankaranın kızları daha guzel l*n ızmıre gıttım ankarada yasıyorum ıyı reklamını yapmıslar guzel degıller acık dıye oyle gelıyo ınsanlara makyaj+kısa gıyımle ben bıle manken olurum :D

0|0
    0|0
  • izmirin kızları havalıdır dış görünüşe dikkat eder ama en önemlisi kendine güvenli olmaktır. kendine güvenli dur istersen şrek'e benze ankarayı bilmiyorum da odtüde güzel kızlar varmış diyorlar biz öyle duyduk

0|0
    0|0
  • hayır..

0|0
    0|0
  • izmirli kızlarla evlenmeyin eğlenin sadece

0|0
    0|0
  • annesı ızmırlı babası ankaralı bı kız bulmak lazım :D

1|1
    0|0
  • Sözüm ankaralılarn hepsine asla diil kültürlüleri tam kültürlüde büyük çounluk kültür kelimesini duymamş gbiler nein kültürünü seçicek

0|0
    0|1
  • Laf mi bu?

0|0
    0|0
  • İstanbul insani neye bakiyormus :)

0|0
    0|0
  • Yok gardaşım biz samimiyete bakıyoruz ANGARALILAR olarak

0|0
    0|0
  • Bir İzmir'li olarak konuşayım; tam tersidir aslında..

0|0
    0|0
  • İksiide yanlış bence kanka.

0|0
    0|0
  • kıçınızdan element uydurmayın mk :D

0|0
    0|1
  • bizde insan mı diye bakıyoruz

0|0
    0|0
  • Ankara :D haha hüseyin kagıt en kültürlüleri işte :D

0|0
    0|0
  • Tabiki dogru izmirdekiler manken ankaradakiler bakan basbakan oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ankaralılar kariyere bakıyor yazıyordu gazetede. Bence doğrusuda böyle olmalı. Herkes kendi dengiyle mutlu olur.

0|0
    0|0
  • kim diyo? izmirli olarak söylüyom alakası yok... ve ilk duydum?

0|0
    0|0
  • Kultur onemli tabii

0|0
    0|0
  • bu nasıl tespit ya:) genel kültüre bakan biriyle daha ömrümde tanışmadım... direkt dış görünüş fix yani

0|0
    0|0
  • İlk defa duydum ama Ankarada her yaşayan kişi için bu geçerli değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...