Erdoğan seçilirse başkanlık sistemini getirecek !?

ya padişah seçecegiz ya da cumhurbaşkanı ! arkadaşlar bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hmm bopun eş başkanını seviyorsun yani diyorsunki Diyarbakır bopun merkezi olsun :-) yani diyorsun ki benim askerim kelle oldu oldu gitti ben davul zurna ile terörist karşılarım ulan emin olun benim şehidim yerden suratınıza tukuruyordur. Bebek katilini sayın yaptık kul haklı dedik kpss soruları dağıttık haaa kul hakkı demişken gecekondudan çıkıpta gemiciğe de binemiyoruz biz nolmus 1-2 gemicik almışsa demi şimdide adacık alıyormuş canı sağ olsun madikal park hastaneside hiç bişe sağlık olsun, karısına hastane hediye etmiş erkek adam :-) haa turkiyede birde fabrika var diş malzemesi yapıyorlar turkiyede 2tane bu fabrikadan ee nolacak bizim ağa zengin ha birde geçenlerde ayakkabı kutusu taşımış evine tırla boş ayakkabı kutusu lazımmış atmayın. cCc

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tayyip zaten padişah gibi kardeşim. O yüzden adam cumhurbaşkanı olacak. Başbakanlığa adamını koyacak. Önce yasa çıkarttıracak sonra kabul edecek. Gelsin paralar gelsin paralar. Ne güzel memleket.

0|0
    0|0
  • İtaat etme dönemi falanda başlar yakın zamanlarda cok fazla uzakta değil yakinlarda

0|0
    0|0
  • daha türkiye parlementer demokrasiyi başaramamış çok ileri demokrasi ve hukuk devleti gerektiren başkanlık sistemini hiç yapamaz..

0|0
    0|0
  • bonjour;)

0|0
    0|0
  • Ya padişah ya bunak ya da terörist seçeceğiz..

0|0
    0|0
  • eze eze tayyıp mıllet artık oyuna gelmıyo

0|0
    0|2
  • sonunaa kadarr tayyipp

0|0
    1|2
    • Hmm bopun eş başkanını seviyorsun yani diyorsunki Diyarbakır bopun merkezi olsun :-) yani diyorsun ki benim askerim kelle oldu oldu gitti ben davul zurna ile terörist karşılarım ulan emin olun benim şehidim yerden suratınıza tukuruyordur. Bebek katilini sayın yaptık kul haklı dedik kpss soruları dağıttık haaa kul hakkı demişken gecekondudan çıkıpta gemiciğe de binemiyoruz biz nolmus 1-2 gemicik almışsa demi şimdide adacık alıyormuş canı sağ olsun madikal park hastaneside hiç bişe sağlık olsun, karısına hastane hediye etmiş erkek adam :-) haa turkiyede birde fabrika var diş malzemesi yapıyorlar turkiyede 2tane bu fabrikadan ee nolacak bizim ağa zengin ha birde geçenlerde ayakkabı kutusu taşımış evine tırla boş ayakkabı kutusu lazımmış atmayın.

• PADİŞAH OLSUN PADİŞAAHHHHH

0|0
    0|0
  • 3 seçeneğimiz var

A padişah

B İstikal marşı özürlü

C Terorist karar sizin ister padişahım çok yaşa diyin ister kürdi maşşallah istersenizde kötünün iyisi olsun.

0|0
    0|0
  • Gotunun kiliyim RTE

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla tayyip secilirse bence yurt disina filan kacmamiz lazim ya da kendimizi oldurmemiz

0|0
    0|0
  • :((((. s

0|0
    0|0
Yükleniyor...