Ev kirasi mi Tarkan konseri mi?

Tarkan konseri 560 liraymis yani askeri maasa yaklasti ev kirasini mi odersiniz yoksa konsere mi gidersiniz

• konsere giderim
    27% (3)8% (2)14% (5)Oy Ver
  • ev kirasi öderim
    73% (8)92% (23)86% (31)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|27

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bir sağlıklı düşünür kişi kira parasını tarkan konserine ayırıp mutlu bir şekilde eve döndüğü vakit kapısında '' kirayı en geç yarına kadar ödeyiniz, aksi takdirde evi boşaltmanız önemle rica olunur '' yazısına maruz kalmaz. sağdan soldan bulur borç alır bir şekilde öder elbette diyeceğiz belkide.. ama cepte mevcut para varken borçlanarak ödemekte nesi? bu sefer borçlandığımız kişinin kiracısı olmazmıyız? bu yüzden zevkler ve ihtiyaçlar önem arz eden konulara göre sıralandırılmalı ve sağlıklı tercihler yapılmalıdır. Sonunu düşünen kahraman olamaz gibi cesaret içerikli sözler ne yazıkki sözde kalıyor. Dikkat edilmeli.. Saygılar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Eğer Tarkan seni evine almayacaksa ve sokakta sabahlayacak kadar cesur değilsen bence ev kiranı öde. Bir de evden çıkartılmasan bile ev sahibinin sana her fırsatta çemkirmesini dinlemek var tabi...

0|0
    0|0
  • Ev kirası

0|0
    0|0
  • Tarkan dinlemiyorum Ancak maddi durumun yetersiz kaliyorsa düşünmen hata tabikidie Ev kirani ödemelisin.

0|0
    0|0
  • konsere giderim dedim gitde pişman ol bida böyle şeyler yazma diye borcun varken eğlence senın neyine? yarın bırgun ev sahıbı gelse kırayı vermesen sana deseki bu borcu bir şekilde ödemen lazım dese nörecannn? elin adamı gaddar olur

0|0
    0|0
  • salak değilim tarkan konserine gidip evimin kirasını verecek kadar sonra tarkan mı ödeyecek evimin kirasını

0|0
    0|0
  • Tarkan <3

0|0
    0|0
  • Ev kirasını öde.
    - Ev sahibi

0|0
    0|0
  • Tabiki madonna konseri 1000 Tl. ,

0|0
    0|0
  • konsere giderim diyen kızı merak ettim

0|0
    0|0
  • Sorulacak sorumu ablacım?

0|0
    0|0
  • Hıhı... Tarkan öder o ev kiranı... :D

0|0
    0|0
  • Ev kirasını öderim

0|0
    0|0
  • Ev kirasini ode sakasi bile sacma tarkini dinlersin nasi olsa

0|0
    0|0
  • Konserden sonra kafanı dağlara taşlara vuracaksın, bil istedim :)

0|0
    0|0
  • Tarkan kim? o_O

0|0
    0|0
  • Ev kirası bence. Tarkan her zaman dinlenebilir ama ev kirası her zaman bulunmaz.

0|0
    0|0
  • Sen tarkanin konserine gidersin ama cenazene ev sahibin gelir kanka

0|0
    0|0
  • Ev kirasını ödemezsen ev sahibi basar tekmeyi Tarkanın umrunda bile olmaz ;)

0|0
    0|0
  • tarkanın g*tüne koyim evsizmi kalalım ameka

0|0
    0|0
  • senyanında olursan konser

0|0
    0|0
  • sorduğun soru çok saçma bnce bu devirde konsere gitmek için üç ek iş yapman gerek

0|0
    0|0
  • Yaşına baktım ergen de değilsin. Evliysen hangi mal evlendi seninle merak ettim!

0|0
    0|0
  • Tarkan'da fakirler olsun tayfasina katilmis demekki:D

0|0
    0|0
  • ev kirası tabii

0|0
    0|0
  • Tarkan'la mı ikamet ediyorum tabi ki kirayı öderim.

0|1
    0|0
  • fanta fest de bedava çıkıyodu la 560 lira değil tarkana shakiraya bile gitmem mk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Tabiki kira. Konsere gideceksin sonra kara kara ev kirasını ne yapacağım diye düşüneceksin. Kafan rahat olsun bence kiranı öde.

0|0
    0|0
  • Çok pahalı. Tarkana değmez.

0|0
    0|0
  • Ev kirasını öderim

0|0
    0|0
  • eğer çok sevdiğim bir sanatçının konseri olsaydı giderdim ama tarkana değmez

0|0
    0|0
  • ev kirasi tabi sana yakisti mi simdi bu soruyu sormak :)

0|0
    0|0
  • Ev kirasını ödemek varken konsere gitmeyi düşünüyorsan bn bir şy dmiorm...

0|0
    0|0
  • l*n 1gün için evinden atılcan manyak. konsere giderim diyen insanları saygıyla selamlıyorum.

0|0
    0|0
  • Tarkan odeyecekse kirayi git konsere

0|0
    0|0
  • Tarkan konseri :)))

0|0
    0|0
  • tabiki ev kirasi birkaclik eglence icin neden evden olayim kendimi skntiya sokaym

0|0
    0|0
Yükleniyor...