Önerecek Yabancı dizi var mı?

Daha önce izlediğim, Breaking Bad, The Walking Dead, Terra Nova, Teen Wolf dizileri izledim ve çabuk bitti. Altyazılı okumayı çok severim. Bilim Kurgu, Macera, Polisiye ve Tarih gibi diziler istiyorum. (Not : Yerli Dizileri yazmasın lütfen çok saçma Yerli dizileri izlemek istemem.)

0|0
12|10

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli seyrettiğim diziler ;

24
    Karşı terörist birimi ajanı Jack Bauer 9. sezonunda dünyayı bir kez daha kurtarıyor. Enteresan olan nokta dizinin gerçek hayatla eş zamanlı ilerlemesi. Bir bölüm bir saat sürüyor ve gerçek hayatın 1 saati kadar sürüyor. 24 bölümden oluşan bir sezon sonunda bir tam gün bitmiş oluyor.
    9. sezonu daha çok yeni bitti. Heyecan doruklardaydı.

Falling Skies
    Uzaylı istilası konulu dizinin 4. sezonu. Biraz hafif bir dizi ama bu sıralar uzaylılarla ilgili çok bir dizi yok. Seyredilebilir ama beklentiyi yüksek tutmamak gerek.

Homeland
    Haberalma teşkilatındaki çifte ajanın hikayesi anlatılıyor. 3. Sezon sona erdi. 4. sezonu bekliyoruz. Emmy ödüllerine abone olmuş başarılı bir dizi. Politik oyunları seven ve savaştan ziyade arka planda olanlarla ilgilenenler için uygun.

Intelligence
    Kafasında bir çip olan gizli ajanın maceraları. Lost'un yakışıklısı Sawyer oynuyor. 13 Bölümlük 1. Sezon bitti. 2. Sezona devam etmesi şüpheli.

Helix
    Bir grup bilim adamının kutup bölgesindeki fantastik çalışmaları. Sy-fy kanalından yine ilginç bir dizi. Bilim insanlarının hikayesi olduğu için zevke göre izlenir. 1. Sezon yeni bitti.

Two And A Half Men
    Zengin bir bekar adamın komik hikayeleri. 12. Sezon yakın zamanda bitti. Sitcom tarzı. Charlie Sheen ile geçen çok komik 10 sezonun ardından Ashton Kutcher ile devam ediyorlar. Mizah yönü yüksek.

Believe
    Süper güçleri olan bir kızın ve onu korumaya çalışan sevdiklerinin hikayesi. 1. Sezondan oluşan 13. bölüm yeni bitti. Umut vaat ediyor. Tatlı bir hali var dizinin fakat senaryoda hiç bir numara yok. Yıllardır anlatılan konular.

Marvel's Agents Of Shield
    The Avengers'dan tanıdığımız Ajan Coulson kendi ekibini toplayıp Hydra ile savaşıyor. 1. Sezon yeni bitti. Açıkçası Avengers ve Marvel kahramanlarından sonra yetersiz kaldılar ama sonlara doğru toparladı. Ajan Coulson hatırına bile seyredilir.

Modern Family & Game Of Thrones
    Açıklamaya yer kalmadı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Polisiye istersen the mentalist güzel hem zeki bir dizi
    game of thrones izlemeyen ölsün
    bölümü az ama tabiki şeker niyetine sharlock holmes dizisini izle.
    Macera ve gizem istiyorsan özellikle zeka ve gizem bir arada olsun istiyorsan elbette fringe izlemelisin.
    dexter i ben beğenerek izledim ama tarzın değil sanırım.

0|0
    0|0
  • Game ot Thrones -şimdiye kadar en çok sevdiğim dizi her turlu izlenir-
    arrow -seviyorum ben bence bir dene-
    The White queen -tarih, 10 bölüm bir günde bitirdim-
    Tudors -çok güzel tarih, açıklama yapma gereği bile duymuyorum -
    dexter -severek izledim tüm bölümleri, polisiye cinayet vs-
    vee hannibal -her sahne sanat gibi-
    daha milyon dizi izliyorum ama yazmaya üşendim :/

0|0
    0|0
  • Bu yaz verilmedi ama her yaz ekranlarda gördüğümüz Doktorlar dizisinin orjinal versiyonu olan Grey's Anatomy dizisini tavsiye ederim. Bazı hastalar aynı ama olaylar kültür farkliligindan dolayı değiştirilmiş.

0|0
    0|0
  • the fugitive plan B izle işe gitmeme rağmen sabahlayarak uykusuz kalmama sebep olan dizi :;)

0|0
    0|0
  • Shameless, Dr. Who

0|0
    0|0
  • Shameless, vikings, pretty little liars, supernatural

0|0
    0|0
  • The Borgias
    Tarihi bir dizidir :D

0|0
    0|0
  • Homeland
    24

0|0
    0|0
  • Supernatural izle ama zeka bol istiyosan Fringe tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Kore dizileri kesinlikle :D

0|0
    0|0
  • Merlini izle internetten çok güzel dizi :D

0|0
    0|0
  • Arrow, Da Vincis Demons ve Sherlock senin söylediğin gibi tam da

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sarayda ki Mücevher diye bir Japonmu-Çinli mi-Koreli mi ne dizi var. Zamanında çok bağlanmıştım. Muhteşem Yüzyıl gibi sarmıştı açıkcası :D Onun dışında Arrow-Shameless-Mom-Rizzoli and Isles diye bir iki dizi var izlediğim.

0|0
    0|0
  • himym izlemediysen bence birseyler eksik kalmıstır

0|0
    0|0
  • **
    Sherlock
    Person of Interest
    Under the Dome

0|0
    0|0
  • Person of interest
    Vikings
    Arrow
    Intelligence
    The originals
    Sherlock holmes ( dizi olan )
    İris ( kore dizisi )

0|0
    0|0
  • Prison Break... bu alanda tek rakipsiz dizi diyebilirim

0|0
    0|0
    • aynen altyazısı bile yok tv'de çoktan yayınlamışlar

• Internet te alt yazılı bölümleri var. ama insan izleyince heyecandan ona bile bakmıyor. muthis sürükleyici bir şey

• Game of Thrones
    Spartacus

0|0
    0|0
    • biliyom kardeş beğenmedim. Güzel bir nefes almak istiyorum :D o yüzden en iyisi lazım

• Spartacus bitirdim aslında tarzım değil

• GoT izliyorum ama spartacus bana çok ağır geldi l*n ilk sezonu izleyip bıraktım çoooook şeydi

• the walking death
    vikings

0|0
    0|0
  • Doctor who ve Burn notice

0|0
    0|0
  • Master of seks kardeş her bölüm banko sevişme var

0|0
    0|0
Yükleniyor...