Şimdiye kadar hangi ülkelerin hangi şehirlerini ziyaret ettiniz?

Nereleri kimle gezdiniz? Bu şehirlerin en sevdiğiniz ve sevmediğiniz yanları nelerdi?

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• AB Ülkelerinin tamamını gezdim:) Başkenleri ve büyükşehirleri bitidrim diyebilirim.. Ayrıca Balkanların birçoğunu gezdim (:

0|0
    0|0
    • ne kadar güzel :) zaman bulabiliyorsan süper

• Bu biraz iş birazda eğlence :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Amerika'nin cogu, Turkiye'de Istanbul-Izmir-Canakkale-Ankara-Antalya-Mugla-Kus Adasi-Rize-Eskisehir-France-Italy-Austria-Australia-Ukraine-Russia-Greece-Bulgaria-Moldovia-Germany-U. K-Brazil. Zaten U. S. A'de yasiyorum. Annem Ispanyol ondan her yil Spain'e de gidiyorum. Annemin ailesi orada. Bu yil icin China-Japan-Norway-Sweden ve Switzerland dusunuyorum.

1|0
    0|0
  • Almanya , Hollanda , Azerbaycan :) Azerbaycan bir garip salam diyip duruyolar şarküteri dükkanı gibi , Almanya at gibi şehir 10 numara çok iyi şehir baya iyi yani , Hollandada kızlar çok güzel :) Ben boks maçına gittim oralara hafız genel olarak dayak yediğim için çokta gezmedim yani :D

1|0
    0|0
    • Berlin'e mi gittin :)

• sende Alamancı tipi var biraz :D Almanyanın neresine gittin peki

• Hamburg a gittimde ben Ankaralıyım ya almanyaya direk maça gittim boks maçım vardı :)

• italyada jesolo ve venedik süper yerler. jesolonun kumsalı süperdi venedikteki yapılar ve lüks çok hoşuma gitti.
    Almanyada münihte zaten yaşıyorum stuttgartı, nürnbergi ve berlini gezdim. hava genelde soğuk ve basık olduğu için pek sevmedim. avusturya viyanaya gitmiştik ama okulla olduğu için pek bişey yapamadık. fransada strasbourga gittim yine çok güzeldi ren diye bir nehir var çok romantik ve alışveriş merkezleri süperdi.
    sırada yunanistan ve israil var. bakalım ne zaman gidecez... sen?

0|0
    0|0
  • Azerbaycan ve İrana gittim. Türkiyedede güney doğu ve akdeniz dışında bütün bölgelerdeki birçok şehri gezdim.

0|0
    0|0
  • ulkenın dısına cıkamadım

0|0
    0|0
  • hollandada dogdum büyüdüm buraya geldim kafa adamlar var :)

0|0
    0|0
  • Lyon-Paris

0|0
    0|0
  • Litvanya vilnus ta erasmusta kaldım ve newyork ta :)

0|0
    0|0
  • yurt dışı sadece staj var ama ülke içinde 15 ıl falan aldı

0|0
    0|0
  • Minsk

0|0
    0|0
  • Almanya, Fransa, Hollanda, belcika... Simdi'De polonya'ya okumaya gidecegim kismetse

0|0
    0|0
    • ne okuyacaksın

• hollandada naptın :) hollandalada dogdum ben eminim en sevdiğin ülke olmuştur kızları dahil :)

• Pc programlama okuyacagim. İstediğim her bolumu okuma Hakkim var.

Dostum. almanyada doğdum o yüzden Hollanda Belçika Fransa akrabalar vardi hem ziyaret hemde gezme ettik :) amatue sen dusunuymsn yurtdisinda uni

• üsküp selanık atina velıko tırnova sofya koçana manastır

0|0
    0|0
  • türkiyede heryere gittimde yurt dısı nasıp olmadı ama henüz :)

0|0
    0|0
  • Almanyanın tamamı nerdeyse, ve diğer avrupa ülkelerine iş için gidip geliyoruz pederle

0|0
    0|0
  • Roma, madrid, barcelona, nice, paris, brüksel, brugge, amsterdam şimdilik.

0|0
    0|0
    • bu saydıkların arasından sadece barcelona ve paris'e gittim :)

• Güney Amerika yerine Avrupa'yı ve Uzak Doğu'yu tercih ederim şahsen :)

• Tercih tabi :)

• yurt içi bile seyahat edemedimki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Pakistan karaci ve amerika new york suriye sam

0|0
    0|0
  • Fransa , Norveç , Danimarka, Bu ülkelerin başkentini gezdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...