Kitap, film , şarkı önerisinde bulunur musunuz?

Sizde gerçekten bir iz bırakan değer verdiklerinizden olursa sevinirim. Özellikle kitap önerisinde daha çok insana belli bir şeyler katan kitaplar olursa güzel olur.

Öneriler için çok teşekkürler.
İstediğiniz kadar öneride bulunabilirsiniz, kabulümdür.
Cevaplar için herkese +1..

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap: Elle Jasper - Cehennem Taşı (Fantastik romanları seviyorsan mutlaka okumalısın)

Müzik: Jason Mraz - I m yours (ruhumu dinlendiren bir şarkı)

Film: Rain Man (Yagmur adam) Fight Club (Dövüş Klubü) ve A Beautiful Mind (Akıl Oyunları) en sevdigim ve iz bırakan filmler oldu. Türk filmi olarak da gerçekten izlerken kafamı dağıtabildiğimi düşündüğüm Kaybedenler Klübü oldu. Çok iyi mükemmel bir film değil belki ama hayata farklı bir şekilde bakmamı sağladı...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• peyami safa -dokuzuncu hariciye koğuşu
    gerçekten çok etkili

şarkı:whitney houston-i will always love you tam bir fenomen ve birde türkçe semiramis pekkan- bana yalan söleylediler çok güzel ve romantik bir şarkı eğer daha önce dinlemediysen kesinlikle dinle

film olarakta sana ) thor) 2 seriden oluşuyor süper bir şey tabi birde ( pers prensi ) var oda çok güzeldir

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Kitap-Küçük Dunyam
    Film-Baskın 2
    Şarkı-Onur Akın /Beni Bekledinse
    Acizane begendigim ve tavsiye ettiğim türler

1|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=r4rz2EYeEe8 koleradan güsel bir şarkı..

1|0
    0|0
  • film:theway way beck
    şarkı:emre aydının tüm şarkıları işte
    kitap:alamut böyle buyurdu sabah uykusu martı canıtın

martı canıtın hayatımda okuduğum en anlamlı kitaplardı belkide hayatımı değiştirdi sende okumalısın.

1|0
    0|0
  • Film Forrest Gump, Benim Dünyam, Zaman Makinesi
    Şarkı Pit10 Rüyalarım var, Sagopa Kajmer Bu Böyledir Kolera Sen nasıl bir insansın
    Kitap Murat Menteş Korkma Ben Varım, Michael Sikkofield Piyon

1|0
    0|0
  • kitap:Hizmetkar kim ve serisi, hayatın içinden

1|0
    0|0
  • Elif ŞAfak - AŞK

1|0
    0|0
  • kitap : kamasutra sanatı
    film : çin işkencesi
    şarkı : seks on the beach

1|0
    0|0
  • SENİNLE TANISMAK İSİYORUM

1|0
    0|1
    • Gerek yok.

• Sorunuzu gayet net anladım. Bu isteğiniz benim açımdan pek gerekli değil. Ve gereksiz şeyler zaman kaybıdır. Kusura bakmayın.

• iki iki daha dört ise ikinin ikisi de dört müdür :D
      Gerekli olduğuna sonra karar verirsin...

• alamut fedaileri , okudum akıcı bir kitap

1|0
    0|0
  • mevlâna dan mesneviyi mutlaka oku hayatin değişecek ve bakis acin değişecek.

1|0
    0|0
  • İlk defa böyle bir paylaşım isteği gördüm tüm tuşlara basarak sormuş ki xperim bol olsun diye

1|0
    0|0
    • Öyle bir amacım yoktu. Sadece ayrı ayrı sormak yerine toplu sordum. Herkes her konuda iyi değil. Kitaplarla çok ilgili olan biri filmle o kadar olmayabilir. Bir alternatif yaratmak istedim. Tabi beğenip beğenmemek sana kalmış ama amacım senin düşündüğün şekilde değildi.

• Kitap: Ados - Sırrım
    Şarkı: Ados - Sırrım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...