Türk Kızılayı 144 yaşında

Bu gün Türk Kızılayı 144 yaşında arkadaşlar.. Kızılay ile ilgili görüşleriniz yorumlarınız nelerdir.Bildiğiniz gibi Dünyanın en iyi Kızılayına sahib bir ülkeyiz.Sizce doğal afetlerde gerçektende yeterli oldumu Türk halkına Kızılay?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• yeterli olmaya gayret gösterdiklerini düşünüyorum,ellerinden geleni yapıyorlar.yaz kamplarında eğitim veriyorlar,afetlerde yardımcı olmaya çalışıyorlar hem yardım hem de bilinçlendirme konusunda iyiler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hepi börfdey kızılay!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kızılay simgesinin tüm dünyada aynı olmasını sağlayan br kişi vardı,eski başkanlardan.Adı aklıma gelmedi şimdi.

0|0
    0|0
  • Faydalı bir kurum

0|0
    0|0
  • Dünyanın en iyi Kızılay'ı ne demek ya?

0|0
    0|0
    • Dünyanın en iyi Kızılayı demek her konuda tekniksel planlama araç gereç vs konuda en iyi en kapsamlı olan demek.

• Zaten Kızılay adında tek bir örgütlenme var.Dünyada başka bu adda bir örgütlenme yok.Sivil toplum kuruluşudur.Yani Almanya Kızılay'ı yoktur.Bu nedenle de öyle bir nitelendirme yapman saçma.

• Arkadaşım bütün islam ülkelerinin ayrıca kızılayı vardır.Misal İran kızılayı, Mısır kızılayı, Afganistan Kızılayı.. Bizim ülkemizin yani Türkiye Kızılayı bunların içinde en iyisi.Zaten Almanya Kızılayı diye birşey yok.Onlarınki Kızıl Haç.Bişey bildiğin yok kendin saçmalıyosun :)

Yükleniyor...