İstanbul'da oturanların dikkatine!!! Taksim sizin için ne ifade ediyor?

Taksim benim için özünü kaybetmiş ondan bundan aldıklarıyla farklı görünmeye çalışan insan sürüsünün gezdiği bi yayla sizce taksim sizin için ne?

0|0
19|60

En İyi Erkek Görüşü

• gerekeni söylemişsin zaten. gecekondu mahallesi kızlarının burger king tuvaletinde giydikleri mini eteklerle istiklalde 8-10 tur attığı, kendini olduğundan kat kat fazla gören insanların özgün sandığı palyaço kıyafetleri ile kasım kasım kasıldığı, her türlü pisliğin döndüğü, atom bombası atılası yerdir...

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 59

• 5 Adet yıldız basıldı. Taksim eski tarihte güzeldi. Şuan taksim denince aklına hayatından bezmiş, alkolik bir ortam, travesti ve her türlü insanın bulunduğu bir yer. Ben sergileniyorum,sergilenirim mantığı var.

Taksim güzelliğini kaybetti. Eski tarih kokan sokaklar yok, alkol,viski,bira kokan ve hayatından zevk almayan insanların birleştiği yerdir.

Taksim'den ise tercihim Topkapı Sarayı, Sultanahmet , Üsküdar, Çamlıca Tepesi olur.

2|0
    0|0
  • Taksim'in hayatımda önemli bir yeri var aslında. Galipdede caddesindeki luthierler, müzik marketler, enstrümancılar, stüdyolar sürekli gereksinimlerim. Ayrıca içmek ve kafa dağıtmak için tercih ederim. Ama gezeyim alışveriş yapayım demem, çünkü sokakları çok ama çok kalabalık ve içimi daraltıyor..

1|0
    0|0
  • Öncelikle üzülerek soru yanlış gibi geldi bana cevaplara da bakınca emin oldum.

Taksim'den değil Beyoğlu'ndan bahsediyoruz anladığım kadarıyla bende Beyoğlu olarak cevap veriyorum öncelikle sevgili okulumun yanii Mektebi-i Sultani diğer adıyla Galatasaray lisesinin bulunduğu nadide bir yerdir benim için hayatımın en güzel seneleri orda geçmiştir doğal olarak , tabii ki bizim zamanımızdan bu yana her ne kadar seneler içinde bozulmuş olsa da hala İstanbul'un en özel yerlerindendir...

İstiklal caddesini baştan sona yürümenin keyfi başka nerede vardır bilemiyorum?!?

Çiçek pasajı gibi bir yer daha var mıdır ki acaba?

Kültürün, turizmin, entellektüelliğin ve artık yavaş yavaş İstanbul'da kalmayan eğlencenin merkezi kısaca İstanbul'un merkezidir Beyoğlu.

Olmadığını düşünün iyi ki var diyeceksiniz , ne kadar çok şey kaybeder İstanbul..

1|0
    0|0
  • özü neydi ki ne olsun. eski romanları okursan aristokratların levantenlerin veya gayrimüslimlerin eğlence mekanı. Şimdi de eğlende mekanı ama daha çok serseri takımı var. Ama yabancılar da var Osmanlı da olduğu gibi. Modern dönemde biraz daha nitelik düşmüş. Buna rağmen ben özellikle risk alıp arka sokaklarda gezmeyi severim.

2|0
    0|0
  • Hergün gidiyorum çünkü işyerim Gümüşsuyu'ndan ve ben yemek için %90 Taksim'de %10 da Beşiktaş'tayım ama hergün gitmeme rağmen yine de bende özel bir yeri var. Çünkü arkadaşlarla çıktığımızda bir Nevizade olsun, bir Çiçek Pasajı olsun, bir Pinokyo Cafe.. olsun süper bir yer. Nazım Hikmet'in eskiden oturduğu evi ile, yıllardır değişmeyen sokakları ile ve Taksim ile özedeşleşmiş anıt ve tramvayı ile çok beğendiğim bir semttir. Anlata anlata bitiremem.

0|0
    0|0
  • panayır yeri :)

2|0
    0|0
  • Fuhuş sektörü akıyor orda beb.

2|0
    0|0
  • 20 senedir uğramadığım yer.herhangi bir maksatla gitmediğim bir yer. ahlaksızlık merkezi.

2|0
    0|0
  • ben taksimde oturuyorum.çok sıkıcı artık baydı.Taksimi bir Newyork times meydanının yandan yemişi gibi düşün.Taksim jungle city,şehir dışından gelen bir çok farklı kültürlerden insanın bir araya geldiği overrated bir yer.

1|0
    0|1
  • aynen benim içinde..aslında taksimi çok seviyorum..ama maalesef insanları taksimi biraz bozuyor..taksim denince ben arka sokaklarının mistik havasını,galatasaray ı ve çiçek pasajını severim..ama dedim ya insanları kalitesizleşti..eskiden müdavimi olan eğitimli kültürlü insanlar nişantaşına kaydılar...

1|0
    0|0
  • birçok farklı milletten insanları görebildiğim sirk gibi biryer:) değişik etkinlikler, değişik tarz insanlar...SİR işte:D

1|0
    0|0
  • istanbulu sevmiyorumki taksii seveyim ( Kız Kulesi hariç ) her yılbaşında skandal oldugu halde genede bayanlar ne hikmetse oradalaar

1|0
    1|0
    • aman sevme zaten istanbulu, seversen gelirsin melirsin maazallah, gerçi bi sen eksiksin

• harry lime istanbuldamı oturuyorsun

• cevap vermediğine göre istanbuldansın eee normaldir zaten iti kopugu istanbula gittiği için Türkiyedeki bütün pislikler oraya akıyorki güxellikleride yok ediyor saygılar ;)

• ahlaksızlığın tavan yaptığı yer benım ıcın taksım zaten pek fazla gitmem arakdaslar cağırrısa kırk yılda anca

zaten sahte kişilikler tipler de cirit atıyo orda

2|0
    0|0
  • problemin belanın ta kendisi . hiç işim olmaz uzak duruyorum

1|0
    0|0
  • Arada bi gitmek zorunda kalıyorum malesef,boş insan kalabalığı taksim,eskiden nevizadeye maç izlemeye giderdik,onuda aldılar elimizden.

1|0
    0|0
  • sıradan biryer. At hırsızı kaynıyor. Ortaköy, bebek deseydin eyiydi :)

2|0
    0|0
    • Yok zaten ben hoslanmadıqım ıcın soyledım :D

• ben de sevmiyorum. Şahsen sahil kenarı olan yerleri ortaköy bebek gibi yerleri seviyorum. Votka ve sigara ile kafa dinliyorum oh mis mis :)

• Taksim çok bozdu

2|1
    0|0
  • boş insanların takıldığı yer çok nadir geçerim oradan. sevmiyorum kalabalığı

2|0
    0|0
  • istanbulun merkezi gercekten de taksimdir.

0|0
    1|1
  • Eskiden sık uğradığım fakat artık sadece konserlerimin olduğu zaman gittiğim alelade bir yer hepsi bu.

1|0
    0|0
  • gittiğim 2 - 3 gece kulubü var hatta bi tanesi en sevdiğim bir de fransız sokağını seviyorum o kadar onun haricinde zaten taksime gitmiyorum taksimi sevmiyorum

1|0
    0|1
  • Abazalar , i.bneler , gotikler ...

2|0
    0|0
  • Fikrinizi paylaşıyorum efendim... bir de şehir dışından gelen arkadaşlara göstermelik bir muhit...

1|0
    0|0
  • emolar.gotikler,tacizciler

1|1
    1|0
    • o yapıkredinin bankamatiğini ev bilmiş züriyetsiz sürüsü aklımdan çıkmıyo

• yok artık :/ :O

• onun sonuda barış gelini gibi olmuştur gecede yaptıysa o gösteriyi

• sadece kuru kalabalık eski taksimden eser yok insan korkar oldu artık istiklalde yürümeye

1|0
    0|0
  • Zamanında tuzlasaydık şimdi bozulmazdı

0|0
    0|0
  • cehennem cukurundaki reklam arasına benziyor. :)))

1|0
    0|0
  • gitmiyorum. gitmem

1|0
    0|0
  • işe yaramaz herşeyi bulabileceğin bi yer

1|0
    0|0
  • travestinin,kekonun,uyuşturucu satıcısnın fazlasıyla bulunduğu eşkiyaların mekanı...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

Kızlar Ne Diyor 19

• Taksim sık sık takıldıgım bir yerdi özelliklede Air lounge.. Ne desem bilemedim eskisi gibi fazla takılmıyor taksimi çok severim çok çok tarihi eserler bırakmış bir yerdir ne zaman geçersem duygulanırım ama insanlardan dolayı o kadar pislendi ve kirlendiki eski eglencesi eski tarihi kokusu inan kalmadı. İt kopuk kaynıyor özelliklede kuzenlerim gelmişti ankaradan onları gezidirirken bi alışveriş merkezine girdik kuzenime dedim bak bu kız lavobaya girecek sonra etegini giyip çıkcak dedim :D kuzenim inanmadı sonra ne görsün kız etekle çıktı ohaa dedi nereden biliyorsun dedi :D ee boşuna taksimde yaşamadık yani... Ama dediğin gibi artık eski havası kalmadı.

1|1
    0|0
  • çok kalabalık ve rahatsız edici.

1|0
    0|0
  • 4 senedir burdayım öğrenci olarak ilk geldiğim andan beri sevmem taksimi gereksşz bir kalabalık gelir bana

1|0
    0|0
  • Kendini bi kaç saat yurtdışında takılıo sanan küçük insanların ugrak yeri ;)

2|1
    1|2
  • ben taksimi hiç sevmem ne zaman oraya gitsem insanlar mutsuz gergin sıkıntılı bir amaççları yok gibi ve kalabalık,o kalabalık içinde kendimi yalnız hissediyorum

1|0
    0|0
  • Eski havası var mı? O hanımların beyfendilerin şık elbiselerle dolaştıkları taksimmi bu? Hiçbir yerinden hiçbir şeyinden eser yok...

Takılıyoruz işte. Ayrıca işyerimin bulunduğu yer bir şekilde sevmek zorundayım:)

1|0
    0|1
  • TAKSİM çok bozdu, bayağı bozdu yani öyle böyle değil. inanılmaz bozdu. önünü alamadık öyle kötü bozdu yani. bozdu, bozdu, bozdu, bir yerden sonra bozmaz diye bekledik, daha da bozdu. artık bozmasın dedik, iyice bozdu. artık inanamadık, bozdu, bozdu gitti yani. "daha nasıl bozulur ya?" dedim, bu kadar daha fazla bozulmaz herhalde dedim. ben bi yerde duracak bunun bozulması diye bekledim ama gene bozdu

0|0
    0|0
  • qetto yeri.

1|0
    0|0
  • Bar,diskoo dımtıs dımtııs.Cok kalabalıık ya cok sevmiyorm gitmeyii..

0|0
    0|0
  • Sergilerinden dolayı sanatı ve kalabalığından dolayı kalabalığı ifade ediyor:) Ama bayılıyorum ben orayı insanı çeken bir şey var.

0|0
    0|0
  • Taksim demek İstanbul'un merkezi demek, seviyorum...

0|0
    0|0
  • elimde 1demet gülle

bekliyorum seni taksimde

gelmiyorsun.

0|1
    0|0
  • Herkesin orada fotosu olmalı :(

0|1
    0|0
  • hçbirşey ifade etmiyor , boş insan kalabalığı

0|0
    0|0
  • işkence bu aralar.

0|0
    0|0
  • Farklı bi bakış açısı:D

0|0
    0|0
  • Taksim candır be.

0|0
    1|1
  • Taksim diyince aklıma askım gelıyor valla =) cunku orada görev yapıyor <3 yerım onu ben yerimm

0|0
    0|0
  • kalabalığından rahatsız olmadığım tek yer.

1|0
    0|0
Yükleniyor...