Grinin Elli Tonu filmi hakkında neler düşünüyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar,
Grinin Elli Tonu filminin fragmanı geçtiğimiz günlerde çıktı. Fragman ve kitap hakkındaki düşüncelerinizi yazar mısınız?www.google.com.tr/.../watch%3Fv%3DWIEI4_xBcxU&cd=6&ved=0CCgQtwIwBQ&usg=AFQjCNGFF-APW4rvPmkdBFCADz2-2m8OBA

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Akıcılık 0 , merak uyandıran bir olay yok, sürekli cinsellik ve aşırı derecede sıkıcı bir dil kullanılmış. Şimdiye kadar okuduğum en berbat kitap

2|0
    0|0
  • okumadım izlemedim. pencere önünde çekirdek çitleyen hanım kızlarımızın ilgisini çekecektir.

2|0
    0|0
  • Kadınların p*rnosu diye bilinen bir kitaptı. Ama filmini erkekler için çekiyorlar. Kadınlar için aynı etkiye sahip olmaz zannımca.

2|0
    0|0
  • daha önce yaptığım yorumlarda sitede beni tanıyan arkadaşlar da bilir girinin elli tonu kadar harika bir kitap okumadığımı yine söylüyorum...

1|0
    0|0
  • Konu seks olunca nasılda tutuluyor filmler ve kitaplar...

2|0
    0|0
  • Erotik bir kitap. Kitabin tutulma sebebi de buydu bence.

1|0
    0|0
  • böğk geldi artık şu grinin elli tonu sorularından :(

1|0
    0|0
  • Fotoğrafın Arctic Monkeys mi?

1|0
    0|0
  • Fazla erotik :)

1|0
    0|0
  • Güzel ilgi çekici :)

1|0
    0|0
  • Muazzam olacak..

1|0
    0|0
  • Beni nedense cok azdiriyo.. kulaklarim yaniyo sesim titriyo

1|0
    0|0
  • Abazalığı modernleştirmiş bir kitap

0|0
    0|0
  • En gidilesi film

0|0
    0|0
  • Yemin ediyorum dehşet bir film geliyor. Hiç duymamıştım daha önce kesin izlicem :D

0|0
    0|0
  • Sansursuz izleyecem filmi kitapta oldugu gibi. Seks tarzdir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 1|0
    0|0
  • Kitaplarını okumuştm 1 senedir filmini bekliyordum 2015 Şubat gibi çıkcak diye biliyordum fragmanı harika önceki oyuncu seçimleri güzeldi ama bu fragmandakide fena degil bence :) Etkileyici :)

1|0
    0|0
  • grey daha çekici ve tehditkar olabilirdi oyuncu olarak anastasia da yanlış bir seçim daha sexi olmalıydı bu bildiğin normal ölçülerde normal güzellikte bir kız çekici bir yanı yok, kitabın hakkını verememişler gibi

2|0
    0|0
  • Kağıt israfından başka bir şey değil.

2|0
    0|0
  • Başrolde hep Matt Bomer'i hayal etmistim :/ Kitabini okudum güzeldi.

1|0
    0|0
  • türklere sakıncalı bir film izler izler çeker erkekler artık :D fazla erotik yani :D

1|0
    0|0
  • Güzel ama hep cinsellik içeriyor kitab

1|0
    0|0
  • Kitabı biraz erotikti bakalm filmi nasıl olcak

1|0
    0|0
    • Biraz erotikmi bnce epey bir erotikti :) Askerde koğuş olarak kitabı okumak için şafak saymayı bırakıp sıranın bize geleceği günü saymaya başlamıştık :D :D

• Kitabı okumadim ama filmin fragmani hosuma gitti bir kiz arkadaşımla sinemaya gitmeyi dusunuoruzda biraz tereddutlerimiz var tabi film malum sey olunca bu sahneler hic diyorlar :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...