Çok kitap okur musunuz?

Çok kitap okuyor musunuz ve en son hangi kitabı okudunuz?

0|0
14|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap bizim işimiz =) Atatürk-Siyaset Tarih bizim işimiz. Devlet arşivlerini stoklamak bizim işimiz :D Hangi konuda bilgi lazımdı canım? :)

0|1
    0|0
    • 1-2 tarih kitabı önerir misin kardeşim? :) sadece tarihten kavgam kitabını okudum oda biyografiydi zaten

• e-magaza. ttk. gov. tr TURK TARIH KURUMUNUN E MAGAZASIDIR. BIRCOK TARIH KITABINI BURADA BULABILIRSIN % 40 INDIRIMLI FIYAT ILEDE ALABLRSN

Kızlar Ne Diyor 14

• En son olasılıksıza başladım ve öylece kaldım sınavdı vs üst üste gelince bir türlü bitirmek kısmet olmadı.
    Sık sık kitap okurum normalde. Birde şu sınav dönemini atlatıp kitaplarıma dönebilsem..

0|1
    0|0
  • Kitap kitap kitap diyorum :) okunmaz mi immm immm :) en son sinan akyuz feraye ve sahikayi okudum

0|1
    0|0
  • En son Uğultulu Tepeler'i okudum.
    Okumaya çalışıyorum diyelim :)

1|1
    0|0
  • Evettttttt cok severimmmm sen?

0|1
    0|0
  • Kapalı Gişe Yalnızlık

0|1
    0|0
  • Geç kaldım ama okuyorum, oldukça çok...

1|0
    0|0
    • Aaa... Merabaa.

Ne zaman Totoro'yu görsem mutlu oluyorum, başkalarının da olacağını düşündüm.

• hayao miyazaki çok değerli bir insandır, diğer yapımlarını da izlemeni mutlaka öneririm.

• Harlan coben in orman romanini okudum

0|0
    0|0
  • Hayır, hatırlamıyorum..

0|0
    0|0
  • Hayir okumam :)

0|0
    0|0
  • evet bir ara fena halde okuyordum. şu an zamanım yok malesef..

0|0
    0|0
  • Aylardir okumuyorum zamanim yok ama en son okudugm kitap '50 shades of grey'

0|0
    0|0
  • Çok kitap okumam.
    En son Suzanne Collins Açlık Oyunlarını okumuştum.

0|0
    0|0
  • Tabi oldukça fazla okurum

0|0
    0|0
  • Yeni favorim Pabucumun ajanı, şiddetle tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Robinson Cardozo
    Adam adaya yerleşiyordu gemiden aldıklarıyla Cuma vardı köle falan 5 sene önce okumuştum galiba.

0|1
    0|0
  • 1-2 tane okudum
    diyorum ben^^

0|1
    0|0
  • Kafam uygun olursa arada bakıyorum.

0|0
    0|0
  • ben büyük bir şevkle alıyorm fakat okuyamadan bırakıyorum sebebinmide bilmiyorum içimdende hiç okumak gelmiyor

0|0
    0|0
  • gecen gün son kabadayı alatdin çakıcının siparıişini verdim dün aldımm bügün baslıcamm

0|0
    0|0
Yükleniyor...