Bu söz her zaman aklımda olacak dediğiniz sizi derinden etkileyen söz, paragraf, mısra, kıta varsa bekliyorum :)?

Bu hep aklımın bir köşesinde kalacak dediğiniz sözleri bekliyorum belki benimde aklımın bir köşesine yer eder :)

0|0
11|28

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin en büyük yanılgısı güzelliktir. Her koşulda ambalaja önem verirler. Erkekler güzel kadınların kusurlarını görmezden gelebilecek kadarda iştahlıdırlar. Güzel bir kadını kaybetmemek uğruna göze aldıkları fedakarlıklar aslında kendilerini kaybetmelerine neden olur. Bir kadının güzel olması o kadının iyi olduğunu göstermez. Zengin erkeklerin mutsuz evlilikleri burada ortaya çıkar çünkü kadınların satın alınamayacağını az önce söylemiştim. Yani nedir? Kadın satın alınmaz güzellik satın alınır. Ruhuna sahip olamadığınız kadınınızın etine sahip oluyorsanız kasaptan et alan bir erkekten farksızsınız.

Hatırlarsanız “kadınlar çiçek gibidir” diye bir söz vardır. Ama çiçekler albenili göründükleri kadar güzel kokmayabilirler. Güzellikler erkekleri aldatmasın. Dünyanın en güzel kadını size özel olandır.

Yani kısaca, özel olan kadın güzel olandan daha güzeldir!

Güzel bir kadına sahip olmak istiyorsanız onu güldürün ama kendinize değil!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• (bırak o sana darbe vurduğunu düşünsün ama asıl darbeyi seni kaybederek kendisinin yediğini de sonradan anlasın) benim her zaman aklımın bir köşesinde durur bu söze çok değer veririm

0|0
    0|0
  • Kimisine çok basit gelebilir ama benim hoşuma gider.
    ' Hür olanlar ölünce zevklerini, köleler ise ölünce acılarını kaybederler. '

Bu zamanlarda şu rubai hoşuma gitmeye başladı.

Celladına âşık olmuşsa bir millet,
    İster ezan, ister çan dinlet,
    İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet
    Müstehaktır her türlü zillet..
    Ömer Hayyam

0|0
    0|0
  • Ne zaman yeri gelse söylerim

yuz daha versen yuz uman yuzler bilirim
    yokuslara kardes duzler bilirim
    Dunya okuzun ustunde derler ama
    dunya ustunde nice okuzler bilirim

0|0
    0|0
  • her şey başladığı yerde biter ebe tokatı nereye atıyorsa imam pamuğu oraya tıkar..
    bitmiştir abi olay :D

0|0
    0|0
  • “Ya Ömer Allah’tan Kork, Ölüm Var!”

0|0
    0|0
  • "Herkes hak ettiği hayatı yaşıyor"

0|0
    0|0
  • ihaneti alkışlayamam haini sevemem..

1|0
    0|0
  • Fırtınanın dinmesini bekleme, yolun sonuna varabilenler hep ıslanmış olanlardır.

0|0
    0|0
  • insanoğlu naziktir ağır sözü kaldırmaz.. eşşek dersin kızarda.. sırtına bin aldırmaz.. KALP BOŞALDIKÇA KESE DOLAR... korkuyorum birgün biri çıkıp ey İNSANOĞLU diyecek ve kimse üzerine alınmayacak,

0|0
    0|0
  • hayatta keskin kılıç olmak için çok çekiç yemek gerekir

0|0
    0|0
  • deveye diken insana zzzzz yaranır. hayat düsturumdur uzun yıllardır.

0|0
    0|0
  • Şeytanın zaferi için gereken tek şey, iyi insanların hiçbir şey yapmamasıdır.

0|0
    0|0
  • "Umut iyi birşeydir, belki de en iyisi... ve iyi şeyler asla ölmez."The Swahshank Redemption

0|0
    0|0
  • Kendine ii bak derler ve giderler

0|0
    0|0
  • Medeniyetleşme adı altında pezevengleşmeye gerek yok...

0|0
    0|0
  • Dualarım var
    Duvarlarım var
    Yazarım soylerım ismınııııııııııı

0|0
    0|0
  • dusunuyorum o halde varim derdi dedem hic unutmam

0|0
    0|0
  • Kaybedenler kulübü repliklerinin her biri.

0|0
    0|0
  • profilimi ziyaret edin bir zahmet

0|0
    0|0
  • Adamlık Cinsiyet işi değil yürek işidir

0|0
    0|0
  • Yiğidin bakışları korkağın kılıcından keskindir

0|0
    0|0
  • Varsa Cebinde Canlı Hayat O Kadar Heyecanlı

0|0
    0|0
  • Minareler süngü
    Kubbeler miğfer
    Camiler kışlamız
    Müminler asker

0|0
    0|0
  • kula bela gelmez hak yazmadıkca hak bela yazmaz kul azmadıkca :)

0|0
    0|0
  • A. ı olan dini imanı olmaz demişler :D ağır bir söz ama etkileyici. p

0|0
    0|0
  • Sevdiğime veremedim bir gül, nerede kaldığımı bilmem dün, biraz tebessüm birazda gül

eski sevgilime tek aşkıma söylediğim son söz buydu sonrada hastahenede kollarımın arasında vefat etmişti

siz siz olun aşkın sevginin değerini bilin arkadaşlar çünkü hayat pişmanlıklar için çok kısa.

0|0
    0|0
  • göğe bakalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• O bir melekse eger adi muhtemelen İsrafil olmali. Hoscakal dedigi zaman sûr gibiydi dudaklari

0|0
    0|0
  • Only you can heal your life, can heal inside.

0|0
    0|0
  • Bazı şarkılar çok farklı hissetmenizi sağlar, bazı içkiler çok sarhoş, bazı günler ölümsüz ve bazı adamlar onlardan önce hiç yaşamamışsınız gibi..
    İlk üçü devrimdir, sonuncusu ihtilal.

0|0
    0|0
  • Her hata bakiredir, tekrarı keyfe girer..

1|1
    0|0
  • Ask hic bitmeeez bitmez derler yanliss seven gözden düşer mi düşmez derler yanliss :) cidden harika

1|0
    0|0
  • 'yaptığı hataları görmeyip senin hatalarını bahane eden insanları s*ktir et' hiç çıkmaz bu söz aklımdan

0|0
    0|1
  • Doğruyu bulana kadar baktığın her yer yanlıştır

0|0
    0|0
  • ''Karanlığa söveceğine, bir mum yak.''

Sallamıyor isem Konfüçyüs'ün sözü idi.

0|0
    0|0
    • Günümüzde unutulmaması gereken söz malum sövmek daha kolay geliyor en baştan en dibe kadar teşekkür ettim:)

• Küçücük gözbebeğimden, hayatıma girdin de kocaman kalbimin neresine sığamadın da gittin?

0|0
    0|0
  • Oldugu kadar olmadigi kader

0|0
    0|0
  • Amerikalıların bir lafı vardır, bildin mi? F*ck you.

0|0
    1|0
Yükleniyor...