Çağın buluşu sizce hangisi?

Çağın veya şimdiye kadar icaat edilmiş/bulunmuş en iyi şey sizce nedir?

• Bilgisayar
    A seç
  • Cep telefonu
    B seç
  • Elektrik
    C seç
  • Televizyon
    D seç
  • Diğer (açıklayınız)
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
elektrik konusunda hem fikiriz de diğer seçeneklerde kendi düşüncelerinizi de paylaşabilirsiniz :)
Bana göre elektrik büyük ve önemli bir buluştur ama bilgisayarın bulunması şu anda günlük hayatımızda kullandığımız bir çok şeyi kolaylaştırmıştır. Bilgisayarın bulunmasıyla beraber yazılımlar,programlar geliştirildi ve hemen hemen günlük hayatımızda kullandığımız herşeyde bilgisayar teknolojisi kullanılıyor...

0|0
2619

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 25

• Çağın buluşu bunların hiç birisi değil.Çünkü "çağın" buluşu değiller.Bence çağımızın buluşu; elektrikli hibrit otomobiller.

0|0
    0|0
  • elektrik elbette o olmasaydı diğerleri olmazdı.şıkların haricinde çağın buluşu DNA'nın sarmal yapısının açıklanmasıdır bence.

0|0
    0|0
  • bilgisayar

0|0
    0|0
  • Cep telefonu..

0|0
    0|0
  • elektirik her şeyin başı azcık akıllı olun elektirik olsa onlar olurmuyodu acaba !?

0|0
    0|0
  • elektrik olmasaydı şu an bunu yazamıyor olurduk tamam mı :))

0|0
    0|0
  • Elektrik olmasa bu teknolojilerin hiç biri olmazdı bence

0|0
    0|0
  • elektırık,bılgısayar,ınternet,ceptelefonu.3g(cepten net olanagından dolayı),ee tabıkıde kızlar soruyor bırde:P

0|0
    0|0
  • Şimdi elektirik bu katagoride olmaz.Neden elektirik insan aklıyla yapılmış bişey değildir.Doğal olaylarla ortaya çıkmıştır.

Diğerleri arasında bence ilk bulunan televizyon olduğu için bence odur.

0|0
    0|0
    • sorumda buluş veya icat demişim...Elektrik doğal bir oluşum fakat keşfedilmiş bir şeydir yani bir buluştur...

• Keşif başka.buluş icat başka.Yanlış katagori bence elektiriksiz bunlar bulunamıyacağına göre.

• Saç düzleştirici & maşası (:

0|0
    0|0
  • yarım saat elektrıksız kalınca napıcagımız sasırıyoruz cagın bulusu yanı :)

0|0
    0|0
  • elektirk olmasaydı bu şıklardaki tv-bilgisayar ve cep telefonunun (şarjlı) bir önemi olmazdı.

0|0
    0|0
  • Elektrik elektrik olmasa diğer şeylerde olmazdı

1|0
    0|0
  • Bilgisayar

0|0
    0|0
  • tabiki internetttt

0|0
    0|0
  • elektriksiz bilgisayar, cep telefonu, televizyon çalışmayacağı için bence elektrik çağın buluşu:)

0|0
    0|0
  • Elektrik en önemli olanı.ama telefon mesajlaşmak için çok iyibir buluş!

0|0
    0|0
  • ah benim elektirikçim

0|0
    0|0
  • Bilgisayar telefon çıktı mertlik bozuldu.

0|0
    0|0
  • internet

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 19

• Zeytinyağlı dolma

0|0
    0|0
  • Ginger yani segway 2 tekerlek uzerinde dende saglayabilen vede 20 km hiz yapabilen arac.Zira islevsel olarak farkliklar gorunsede sonucta elektronige giriyor secenekler.Ayrica Henry Ford un bir sozu var : Insanlara ne istedigini sorsaydik daha hizli giden at arabasi isterlerdi.Bir sozde Steve Jobs tan :Bir yeni bir urun cikarana kadar insanlar ne istediklerini bilemezler.

0|0
    0|0
  • kokareç - işkembe corbası bence dünyanın en harika buluşu nasıl bir kafadır arkadaş kokarec i içat ediyorsun insanlık tarihine elektirigi yada tekerligi bulmaktan daha büyük hizmet etmiştir bunların ikisin bulan adam

0|0
    0|0
  • E.diğer (metamizol) içerikli novalgine baş ağrısına birebir,ilaç isimli nickler yeni modamı apranaks forte'da gördüm bugün,eczane teknisyeni falanmısınız,nedir?

0|0
    0|0
    • modayı takip eden birisi değilim ama genelde nicklerim painkiller,pasiflora veya novalgine olarak devam ediyor :))

• Ben :) Babamıda buradan en içten sevgilerimle ve hayranlıklarımla kutluyorum.

0|0
    0|0
  • elektrik olmasa hiçbirşey olmazdı..

0|0
    0|0
  • telefon

0|0
    0|0
  • küllük

0|0
    0|0
  • Elektriği eklemen saçma olmuş nede olsa hepsinin başı elektrik

0|0
    0|0
  • beynin önemi..

0|0
    0|0
  • internet

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar icat edilmiş: Tuvalet

Çağın Buluşu: Buzdolabı

0|0
    0|0
  • transistör

0|0
    0|0
  • para en büyük icattır.

0|0
    0|0
  • aslında elektrik seçeneğini yazmasaydın daha mantıklı olurdu. Elektrik olmasa diğerleri çöp olurdu

0|0
    0|0
  • Uzak ara elektrik diyor Edison'a teşekkürlerimi sunuyorum :)

0|0
    0|0
  • elektirik tabikide o olmadan diğerleride olmaz :D

0|0
    0|0
  • diğer bence

0|0
    0|0
  • Ateş tabiki.

Kimse yazmamış yahu =/

0|0
    0|0