"Şunun konseri olsa da hemen gitsem" dediğiniz şarkıcı ya da müzik grubu?

Duman konserine gidip, bütün hafta dinlediğim duman şarkılarını bağıra bağıra söyleşim var.

Şunun konseri olsa da hemen gitsem'dediğiniz şarkıcı ya da müzik grubu hangisi?

Güncellemeler:
Bana yabancı grupları saymayın :D Ben konser ihtimali yüksek olan bi grubu söyledim, Ne yani ben de bi sürü yabancı şarkıcı biliyorum:D

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Pink floyd tabi ki.. Gilmourla Waters biraraya gelip Türkiye'de konser verecek olsalar mutluluktan kalp krizi geçirirdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 10

• Apocalyptica gelicek ya ona gitmek istiyorum. My chemical romance gelirse giderim her türlü.

0|0
    0|0
  • duman

0|0
    0|0
  • dumann tabikide

0|0
    0|0
  • benimde kesinlikle Duman. ankaradaki her konserine giderim finallerim olsa bile giderim :D

0|0
    0|0
  • Teoman dicem ama artık yok ne yazık ki :( Olsada gitsek dönse de sevinsek...

0|0
    0|0
  • Katy

0|0
    0|0
  • Mustafa Ceceli-Kıraç-Şebnem ferah

Ceceliye gidicem bu ay sonunda :)

0|0
    0|0
  • evet murat boz

0|0
    0|0
  • kenan doğulu<3

0|0
    0|0
  • en son zülfü livaneli'nin konserini kaçırdığıma çok üzüldüm. müzeyyen senar'ı canlı dinleyebilmek isterdim. bi kez daha mfö'ye giderim. sonra leman sam ve sezen aksu. aa levent yüksel ve sertab erener. erkin koray. yeni türkü, nasıl unuturum. pilli bebek konseri'ne gitmek istiyorum ayrıca. moğollar. aklıma gelen çok, tüm efsaneleri canlı dinlemek istiyorum aslına bakarsan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...