Istanbul - Avrupa yakası burası

istanbulda en beğendiginiz gezip tozma yerleri nereler istanbullular

Güncellemeler:
anadolu yaksı nasıl oraları hiç bilmiyorum :)
o değilde ehliyeti alayım bir bak gör bendeki zevki

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• onceleri taksim istiklal besiktas sariyer bebek eminonu vs derdim ama yesilkoy sahili muthis. git biraz deniz kabugu topla. ayaklarini suya sok. oh mis:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• taxim-eminönü-pierloti-beşiktaş-ortaköy.

0|0
    0|0
    • vermiş oldugunuz bilgiler için teşekkür ederim lakın gezmek için bi kız arkadaşım olması lazım :)) çayır çayır gür gür arıyorum

• Avrupa yakası ise lale zamanı olsaydı emirganı önerirdim ama beşiktaş , yıldız sarayını , rumeli hisarı , panorama müzesi , sarıyer biraz tarihi yerler ama gidip görmeye değer yerler.

0|0
    0|0
    • nargile seversen şimdilerde pek bir numarası kalmayan ama mekan olarak en azından bir defa gittim deyip havayı teneffüs etmen için çorlulu ali paşa medresesi derim..istanbulun belli başlı bölgeleri değil heryeri görülmeye değerdir..

• İstanbul aşktır ya her yeri güzel her yeri ayrı bi güzel.. Ama öneri yaptığım yerler İstanbul'n kendi havası yeter.

• Avrupa yakasında, Taksim, ortaköy, bebek, sarıyer.

0|0
    0|0
  • kıyı şeridini gez tamam :))))

0|0
    0|0
  • Galata,Taksim,Ortaköy,Eminönü

Caddebostan,Kadıköy

0|0
    0|0
  • Anadolu yakası: Moda 3<

0|0
    0|0
  • Bebek

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ANADolu yakasında evimiz var maltepede avrupa yakasında ise sadece okulla ilgileniyorum beşiktaşta hazırlık maslakta ana bölümdeyim... en büyük zevkim ise hafta sonu seyrantepede GALATASARAYın maçlarına giderim.. buralar benim için mükemmel yerler...

0|0
    0|0
  • Anadolu yakası:Kartal sahil yolundan bi gircen,bostancıya kadar devam,ordan bağdat caddesine ak,kadıköye kadar devam..

Avrupa yakası: Beyoğlu,ortaköy,tarabya,bebek,sarıyer sahil..

Not:istanbullu değilim..

0|0
    0|0
  • Ortaköy... tek geçerim..

0|0
    0|0
    • Açım , bu yazdıkların yemek tarifi mi?

• tane fındıklı çikolata ye az yatıştırır...

• bağdat caddesi yetiyor

0|0
    0|0
  • ortaköy, sirkeci-karaköy civarı, arnavutköy, nişantaşı, taksim

0|0
    0|0
  • Avrupa; Beyoğlu, Beşiktaş, Köprüaltı, Sarıyer, İstinye

Anadolu; Bahariye, Moda, Bağdat

0|0
    0|0
Yükleniyor...