Bana film söyleyin!?

Gençler şaka maka şu sıralar kalite film bulmak çok zor. Bulan var mı? Her tür olur ^^

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ölümcül deney ve zor ölüm serisi. ben efsaneyim. koleksiyoncu. dünyalar savaşı. yaşam şifresi. karanlık saat. başlangıç. son umut. beni unutma. sokak dansı. saklambaç. sıradışı. çakal. suretler. işaretler. 30 gün gece. yukarıdaki tehlike. ölümden sonra. vahşet sapagı. ölüm bekçisi. deney (the experiment) otostopçu. azınlık raporu. rehine. ölüm hattı. metrodan kaçış. 96 saat. kartal göz. turist. ada. sessiz tepe. dejavu. kehanet. kırılma noktası. ajan salt. borsa. tepenin gözleri. ölüm bekçisi. saplantı. julianın gözleri. katilin yüzü. ikili oyun. telefondaki yabancı. köstebek. battleship. acil arama. korku seansı. suikast oyunları. gerçege cagrı. gercegin peşinde. non stop. parker. kod adı olympos. jack racher. limit yok. cinnet gecesi. sihirbazlar çetesi. göçebe. oblivyon. zamana karşı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gercekten zor. bende iran filmlerini izliyorum. daha etkileyici hic olmazsa. ya da eski filmleri tekrar iZliyorum

0|0
    0|0
  • Herküle git la sinemalarda ben çok beğendim :D

0|0
    0|0
  • Welcome. Yeni izledm begendmde fransada geçiyor güzel film tavsiye ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• This is The End. Absürt komedi severmisin bilmem ama baya güldürdü. Seth Rogen, James Franco, Jonah Hill oynuyor.

0|0
    0|0
  • frenkestain ölümsüzlerin savaşı

0|0
    0|0
Yükleniyor...