Müzik sever bayan arkadaşlar, hangi enstrümanı çalan erkek çekici gelir?

Flört aşamasında aşağıdakilerden hangisi daha çekici gelir?

• Gitar çalan erkekler
    41% (9)23% (3)34% (12)Oy Ver
  • Bağlama çalan erkekler
    5% (1)23% (3)11% (4)Oy Ver
  • Diğer
    41% (9)31% (4)37% (13)Oy Ver
  • Fikrim yok
    13% (3)23% (3)18% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
cevap veren ablalarım, genel olarak bağlamadan çoğu kimse hoşlanmıyor peki eski aşıklar neden hep bağlama çalıyordu?

0|0
14|1

En İyi Kız Görüşü

• önemli değil ama gitar çalsa fena olmazdı şarkı falan söylerdik belki ünlü olurduk sonra o mankenlerle aldatırdı beni falan. Ben de onun attıgı kazığa ithafen bir şarkı yazardım ünümü 300-500e katlardım sonra çok param olurdu. Manken sevgilisi ile evlenirdi. Mankenin gittiği kuaförü satın alırdım. Sonra mankeni tanınmayacak hale sokardım. Sonra o manken iğrenç bir şey olunca bana geri dönerdi eski sevgilim.

Kapıyı çalardı, hizmetçi açardı kapıyı. Dublex evimin içindeki merdivenlerden aşağı inerdim üzerimde saten beyaz bir gecelik olurdu. O biraz daha yaklaşınca eğilir popomu gösterirdim. Donumdaki kocaman GERİZEKALIII yazısını görünce ağlayarak kaçardı. Sonra o meyhanelerin önünü süpürmeye başlardı her sabah. Ben de süpersonik arabamla yanından geçip ah-hahah diye kötü kadın gülüşü patlatırdım

0|1
    0|0
    • duruma göre kimliğimi açıklayacagım :o

Kızlar Ne Diyor 13

• Çünkü o eskidendi.Şimdi kültür çok değişti.Küçüklüğümüzden beri bağlama sesinden çok gitar sesi duyduk.Dolayısıyla bilinçaltımıza gitar müziği yerleşti.O yüzden onu daha çok seviyoruz.Hem de her aşık olan gitar, bağlama falan çalacak diye bir şey yok.Belki çalgı çalmayı bilmeyen biri, bilenlerden daha gerçekçi bir şekilde seviyordur.

0|0
    0|0
  • Zor bir müzik aletini çalabilmesi, ney gibi.

Ama bunun yanı sıra benim sevdiğim diğer müzikleri de seven biri olmalı.Sonuçta ben onun neyini dinliyorum :) Beraber barda dans edemeyeceksek ne gerek var? :)

0|0
    0|0
  • keman çalan <3

0|0
    0|0
  • akordıyon

0|0
    0|0
  • Amuda kalkıp bateri çalan erkek candır.

0|0
    0|0
  • Müziği seviyorum ben bir müzik aleti çalan yada şarkı söyleyen erkekleri değil

0|1
    0|0
  • müzik severim , müzikle uğraşan bir erkek değil

0|1
    0|0
  • mızıka çalan erkekler. 3<

0|0
    0|0
  • Piyano ya da saksafon çalanı tek geçerim.

0|0
    0|0
  • olur veya olmaz farketmez..çalması iyi bir şey sosyalliğin göstergesi tabi hakkını veriyorsa...

0|0
    0|0
  • bateri,bas gitar,piyano,ato sax bunlrdn bbri çok etklyci

0|0
    0|0
  • baqlama olacak hali yokya :D tbiki gtiar

0|0
    0|0
  • def

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1