Grup Yorum sever veya dinler misiniz?

Grup Yorum sever veya dinler misiniz? En sevdiğiniz şarkılarını paylaşır mısınız?

0|0
5|21

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• 1|0
    0|0
  • Evet severim

0|0
    0|0
  • Lisede falan dinlerdim solculuk oynarken. Şu güzeldi ama

http://www.youtube.com/watch?v=-Yak-sV0sOg

0|0
    0|0
  • cacık havyar partisinin mitingten önce milleti havaya sokmak için tuttuğu kişiler işim olmaz.

0|0
    1|0
  • Güleycan. 5. Türkiye bağımsızlık konserini yani Nisan 2015'i de iple çekiyorum

0|0
    0|0
  • severim dinlerim ve gururla dinlerim senin gibi öyle gizli gizli değil

0|0
    0|0
  • Kemal Sahir gidene kadar dinlerdim... Çok iyiydi...

0|0
    0|0
  • sorulmuştu.

0|0
    0|0
  • Dağlara gel dağlara. Pkkya yardıma

0|0
    0|0
  • Lisedeyken yani müzik anlayışım kıt-kanaatken, dinlerdim. Sonra baktım ki müzik o değilmiş:)

0|0
    0|0
    • Kötü müzik yaptıklarını mı düşünüyorsunuz? :)

• Çok pardon ama bu ülkede müzik yapılıyorsa onuda Grup Yorum yapıyordur. Halkın sesi. Her türlü düşünceye saygım var fakat bu güzel yeteneklerin hiçe sayılması haksızlık gibi geliyor.

• Grup yorum veya Sezen aksu veya Ajda veya ahmet Kaya veya kahtalı mıçı veya şu veya bu.., bunlar müzik yapmıyor... Pop yapıyor... Bu ülkede müzik yapılıyor mu ondan da emin değilim. TRT, 50 yıldır meyhane müziğini (arabeskin türevi) Türk sanat müziği diye kakaladı bu millete. Senin tabiki grup yorumun yaptığı şeye müzik demen normal. Renoya binmeye alıştığın için BMW yi tahayyül bile edemiyorsun...

• Dinlemem sevmemde.

0|0
    0|0
  • Sadece muzik lerini severim grubu sevmem. Solcuları oldum olasi sevmem saten..

0|0
    0|1
  • Dağlara gel ;)

0|0
    0|0
  • mısri kız.. cemo.. daglara gel.. gelki şafaklar tutuşsun.. haziranda ölmek zor en sevdiklerimdir..

0|0
    0|0
  • Pek Dinlemiyorum Ama Cok Güzel Bir Grup Bayada Hayranı var onu biliyorum.

0|0
    0|0
  • Severim ve dinlerim. Evet.

0|0
    0|0
  • mısri kızı, cemo, güneşi beklerken bunları hep dinlerdim

0|0
    0|0
  • Müzikleri kaliteli yalnız fazla siyasi olduğu için pek ilgilenemiyorum.

0|0
    0|0
  • severim

0|0
    0|0
  • çok severim. hatta konserlerine bile gittiğim var. özellikle de Gel ki Şafaklar Tutulsun, Berkin Elvan şarkıları çok hoşuma gidiyor. ayrıca halkın yanında olan bir grup da. çok severek dinliyorum. 15 yıldır dinliyorum.

0|0
    0|0
  • Grup yormayan severim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...