How I met your mother finali?

How i met your mother dizisinin finali hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce boyle mi bitmeliydi yoksa Tedin cocuklarina anlattigi anneleri yasiyor olmali ve Robin-Barney ilişkisi surmelimiydi?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Valla ted karakteri başından beri robini anlatıyordu zaten hep ondan bahsetti ve filmin finalinde süpriz olsada sonunda robinle olmasına çok sevindim haketti çünkü. İlk aşka geri döndü ve ilk sahnede de diyordu ben bu kadınla evleneceğim. Ben sevdim. Çok tepki alsada. :)

0|1
    0|0
    • Evet ilk basta bende tepki verdim. Fakat sonra bir yazi gördüm ve tamamen buna katildim. Daha ilk bölüme yani sözde annenizle nasil tanistigimi anlaticam dedi ve 8 sezon boyu annesinden önceki hikayesini anlatti ve o 8 sezonda da Robini seviyordu. Hikayeye bile Robini anlatarak başladı. Zaten 40 yaş anlaşmaları vardi Robin Barneyle bosanmis ve Tedin karisi olmuştu. Yani Ted cocuklarina tum o hikayeyi Robin teyzenizr evlenme teklifi edeceğim cümlesini yumuşatmak için anlatmis olabilir.

• Aynen öyle arkadaşım :)

Erkekler Ne Diyor 4

• nasıl biterse bitsin böyle bitmemeliydi zaten çok fenaydı son bölüm bir ordan bir burdan bir düğünü bir sezonda bitiremeyen ekip bir bölümde bir ömrü anlattı yav

0|0
    0|0
  • Dizide bence anneye büyük saygısızlık yapıldı.. Robinle beraber olacağını tahmin etmiştim zaten. barney Robin ikilisi daha güzel olurdu.. Bu arada ted malın teki..

0|0
    0|0
  • sen haklısın iyi de sıçıp sıvıyollar dizileri daaa uzatalım diii

0|0
    0|0
  • Güzel bitti aslında ben sevdim de barneyin çocuğu kucağına alması ağlatıyodu az kalsın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayıiiiiiiir böyle bitmemeliydi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...