Sagopa kajmerin şarkılarını nasıl buluyoesunuz ve ençok hangisini begeniyorusunuz?

ben sagocuyum hemde aşırı adamın tarzını çok seviyorum şarkılarından mevsimle gibisin ve galiba şarkısı nı açınca yakar sigaramı kendşmden geçerim adeta adamın şarkıları kafa yapıyor bende. sizin sevdiginiz sagopa kajmer in şarkısı hangisi ya da ona benzer şarkılarınız var mı

Güncellemeler:
evet arkadaşlar şu anda bu parçayı dinliyorum sizinle dinlemek güzel olur sanırım http://www. youtube. com/watch? v=LsUYn4dUKQg herkese iyi dinlemeler

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Kolera olmasa evlilik teklifi ederdim o adama :D aşığım ya resmen 😍 şarkılarına ayrı ölüyorum hepsi harika

0|0
    0|0
  • Sagopa Kajmer candir yahu :) sarkilarini ayirt etmek cok zor ama Muamma Gölge Haramileri Galiba en sevdiklerim diyebilirim ;):))

0|0
    0|0
  • Üstadlardandır Sago ! tabiki en sevdiğim şarkısı Neyim var ki Rapten gariii :)

0|0
    0|0
  • bir pesimistin gözyaşları

0|0
    0|0
  • Bir dizi iz ve zaman alacak intikamını en sevdiğim şarkılarıdır :)

0|0
    0|0
  • Galiba

0|0
    0|0
  • Buluğ çağımda az dinlemedim. Baytar ve Ben Hüsrana Komşuyum parçalarına tutkundum!!

0|0
    0|0
  • Bir pesimistin gözyaşları

0|0
    0|0
  • Rap'i sevdiren adam, üstad.. 1 şarkısını diğerlerinden ayırmam, ayıramam. Türkçe RAP biyerlere geldiyse Sagopa Kajmer sayesindedir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...