Klasik gitar çalarken ne yapmalı?

Klasik gitara başladım kursa gitmiyorum kendim öğrenmeye çalışıyorum ama bir noktada sorum olacak
E-----0-2-3-3-2--7-5--
B--------------------------
G--------------------------
A-------------------------
D--------------------------
E--------------------------
yukarıya bir şarkının tabını çizdim bu şarkıyı çalarken sadece e telini tınlatım soldan bu perdelerimi basıcam yoksa bütün tellerimi tınlatıp soldan e deki perdelere basıcam yardım ederseniz çok sevineceğim arkadaşlar?
Ve başlangıç için önerebileceğiniz şeyler var mı önce şunu akor çalış sonra ritim çalış gibi sırayla ne yapmam gerektiğini yazar mısınız.

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• sadece E'de çalacaksın, sırasıyla perdeleri kapat
    o değil de o kadar öğrenme yolu içinde gidip en zikindirik olanı seçmişsin
    en azından temel içn birkaç ay hocayla çalış
    dandik dandik gitarcı kaynıyor piyasada

0|1
    0|0
    • Hocalarda çok pahalı be. Eylül de Eskişehir omek in ücretsiz kursuna başlıycam

• Hee anladım hocam böyle böyle parmak hızlandırıyor. Çok sağol

• rica ederim,
      www.youtube.com/results
      bu videolara da bakarsın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sadece mi'den , yani E telinden gideceksin.

0|0
    0|0
  • Ben sana göre sanırım şanslıyım bir ay oldu başlayalı arkadaşım kursa gitmişti bir gitar aldım bende ondan öğrendim şimdi 3 4 arca çalıyorum da yukardakini anlamadım ( ben solak çalıyorum. Bide tellerin yerini kendim deistirdim )

0|0
    0|0
  • kimseye sormadan tek başına öğrenmen baya zor arkadaşların falan varsa yardım al bence. en alt telde gösterdiği perdeleri kapatarak çalıcaksın yukarıdaki tabı

0|0
    0|0
    • En alt perdeleri kapatacam peki sağ elimi sadece e teline mi vurcam

• yes. bu şeklde gösterilenlerin hepsini öyle yapıcaksın farklı tellere basıcağın zaman zaten aynı sütunda birden fazla sayı olur

Yükleniyor...