Harry potter serisi hakkında?

Harry potter serisini okuyanlar kendilerine özgüven sağladığını söylemişler. Okuyupta doğruluğuna inanan var mı veya bu konuda neler söyleyebilirsiniz?

Güncellemeler:
İngilterede yapılan bir araştırmaymış...

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yo özguvenle alakasi yok zaten kitaplari 1-1.5 yila bitirirsin ama guzel seri bitince huzunleniyo insan. altinci kitap cok guzel melez pirens lord voldemort ibnesinin hayatini anlatiyo orayi okurkende dalip gidiyosun.

0|0
    0|0
    • hadi yaa.. hmm :/

• okumuş kadar oldum...
      bir erkek gözüyle incelendiğinde bencede böyle özetlenebilir heralde bir i*ne gelir ötekisi ölür falan :D

• Eyvallah kardesim.

Kızlar Ne Diyor 7

• Vakşt geçirmek için iyyi bir seri oku bemce eksik kalma milletten

0|1
    0|0
  • özgüvenle alakası olduğunu düşünüyorum, ben sıkı bir Harry Potter fanıyımdır 10 yıl oldu sanırım, hayatımda çok şeyi değiştirdi ve hissettirdiği tüm duyguları, bana kattığı her şeyi dibine kadar bilirim özgüvenle alakası var bana göre

0|1
    0|0
  • Ozguvenle alakasi oldugunu dusunmuyorum :) bende bagimlilik yapmisti her bolumunu defalarca izleyip butun oyunlarini oynadim :)) yine surekli yukliyip defacalarca kez bitiriyorum tv de bile verseler izliyorum ama ozguvenimde ne bir artma nede azalma olmadi. bir ara hogwarts a gidip en iyi büyücü olucam diye yerde buldugum sopayla geziyodum ondan bahsediyolar galiba :D

0|0
    0|0
    • :DDD
      yani ilk kitabı okuyup bitirdiğinde serüvenin devamını merak ediyorsun öyle mi..

• Bence oyle :)) mutlaka oku :)

• ya dogruluguna inanan yokturda surukleyici ve gercekten zevkli yani

0|1
    0|0
  • kim diyor onu

0|0
    0|0
    • İngilterede yapılan bir araştırma...

• özgüvene bir yararı olsaydı görürdüm ben. Ama sen yine de oku

0|0
    0|0
  • inanmam ama her kıtabını 2 defa bayıla bayıla okudum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hani çok zorlasak orada toplum içinde esprileri çok yapılan, hakkında çok konuşulan bir eser olup okuyanın da grubun bir parçası olabildiği için özgüveni artar.

Sıvama ustası olmuşuz, haberimiz yok la

0|1
    0|0
  • okudum ozguvenle ılgılı bır cagrısım olmadı

0|1
    0|0
  • hayır hiç sevmem zaten herkez sevio ben sevmiyorum neden acaba :D

0|1
    0|0
  • Hıh. Hıh. Hıh. Şu yaşıma geldim. Hala da derim. Kendi Hogwarts mektubu bekliyorum. Ve bunu da söylerim. Çünkü Harry Potter bize umut ve özgüvenden daha fazlasını verdi buna inan.

0|0
    0|0
  • Ne alaka

0|0
    0|0
  • yalan

0|0
    0|0
Yükleniyor...