Requiem for a Dream filmini izleyeceğiz?

babam ben bir de 15 yaşındaki kardeşim izlemek istiyoruz filmde cnsellik yok değil mi?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• cinsellik olsa nolcak :D

0|0
    0|0
    • ailece izliyoruz ve 15 yaşında bir kardeşim var.. bu yüzden.

• aslında olay o değil babam olucak ya kardeşim utanıyor masum rolü yapıyor :D yani bence

• aynen bende utanıyorum babam felan olunca :)

Erkekler Ne Diyor 8

• çok fazla var zaten filmin konusu cinsellik. :) izlemeyin aile ortamına uygun değil ben babamla izledim ama atlaya atlaya gittik film de biraz karışık ama güzeldi yine de. kardeşine izlettirme.

leonardo dicaprio filmlerinde böyle sahneler olmaz yani çoğunda yok.

0|0
    0|0
  • var hemde ağır sahneler var

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum valla başlarda çok sıkılmıştım, yorgundum uyuyakaldım sonunu getiremedim o filmin. üstünden yıllar geçti hala da izlemedim.

0|0
    0|0
  • bence önemli değil, ama senin rahatsız olabileceğin bir sahne var. İstersen baban ve kardeşinle izleyebileceğin bir film önerebilirim

0|0
    0|0
  • Böyle sorumu olur ya , baban sanki bilmiyomu cinselliği ya da sen bilmiyonmu kardeşin 15 yaşındaysa ölümüne öğrendi bile o cinselliğin kralını bu kadar sorun etme yani :)

0|0
    0|0
    • biliyorum ama birlikteyken utanılıyor işte sanki bilmiyorsun

• 4 dkka sevşirler en fazla utanılcak bişeyi yok , film sonuçta yere bakarsın sanki haberin yokmuş gibi davranırsın hep öyle yapıyoz işte :)

• biraz ağır kalabilir ona emin değilim daha neşeli bişeyler izleyin

0|0
    0|0
  • var. uyuşturucu için kendini feda ediyor kız. etkileyici ama babanızla izlemeyin, utanırsınız

0|0
    0|0
  • bu yaşıma geldim hala babam kanal değiştirir sevişme sahneli filmlerde :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Vardı sanırım biraz tam hatırlamıyorum ama değmez bence. Ben bu tarz filmlerden nefret ederim.

0|0
    0|0
  • var bir yerinde ama kisa

0|0
    0|0
  • filmin sonlarına doğru cinsel sahneler yoğunlukta

0|0
    0|0
  • babayla film mi izlenir ya ne sıkıcı hababm sınıfı izleyin

0|0
    0|1
    • sıkıcı falan değil babamla film izlemeyi çok seviyoruz hep birlikte izliyoruz şimdi de kardeşim bize takılmak istedi işte

• o kadar küçük değil ya :) neyse teşekkürler

• Er ryanı kurtarmak ı izleyin çok güzel cinsellikte yok

Yükleniyor...