Behzat Ç dizinin bitmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

behzat ç...dizisi hakkında bitirme kararına nasıl bakıyorsunuz...?

0|0
12|25

En İyi Erkek Görüşü

• eleştiren bir yapım olduğu için kaldırıldı. yok alkole özendiriyomuş, yok bilmem ne yapıyomuş. geçiniz efendim bunları. ama finalde rakıyı da sansürlemediler ya helal valla. badem bıyık müdüre de çaktı gitti amirim. :) bu dizinin kalkmasına sevinen cenahta var tabi. onlara göre ekranda biri bir halt yiyince hemen herkes özenip yapıyo. yahu arkadaş aşk ı memnudan sonra yengesine kimse saldırmadıysa bu yüzünden de kimse alkole filan başlamaz. zaten hükümetin korktuğuda alkol filan değil. eleştirel gözler, yapımlar. bu dizinin kaldırılmasına sevinenler, arka sokaklarda; tam bir pislik çıkan adamları yakalamasını izleyebilirler, rıza babanın. yahu arkadaş dila hanım diye bir dizi devam ediyor, behzat ç. kaldırılıyor. siz survivor izleyin zaten hani insanlar yakaladıkları (!) balıkla doyuyor ya orda. çok heyecanlı oluyo tabi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ben bazen izliyodum ya

0|1
    0|0
  • Birşey düşünemiyorum.Çümkü takip etmiyorum.

0|1
    0|0
  • İzlemiyorum ama bir ara netten oturup tüm bölümlerini izlemeyi düşünüyorum

0|1
    0|1
  • Çooooook sevindimmm:))) erkek arkadaşım bu dizinin hastası ve bitiyo olması benimde işime bu diziyi izlerken beni ihmal ediyo çünkü gerçi şimdi izleyemiyo askerde ama eminim gelince oturup internetten bütün sezon bölümlerini izliycek :'(

0|0
    0|4
  • Alınan en doğru karar saçma sapan bi diziydi zaten .

1|0
    0|7
  • izlemiyorum ama kaldırılmasınada sevindim..soran kaldırılsın diyenleri eksiliyon sanırım takip ettiğin sevdiğin bir diziydi..

0|0
    0|4
    • yok eksilemedim ama izlediğim bir dizi ve sezon finali yaptı dün ona sevindim..insanların görüşlerini eksileme gibi bir tutum içine de girmem.eleştirmek insanların hakkı olsa gerek diye düşünüyorum..yanılıyor muyum yoksa..? .için rahat olsun.:))

• kusura bakma yanılmışım diziyi seven biri eksilemişte olabilir:)

• iyi hal

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

1|0
    0|3
  • kaldırılması gereken dizilerden biri...iyi olmuş.

0|1
    0|4
  • sonunnda yanii..

1|0
    0|5
  • Gayet yerınde bı karar

1|0
    0|8
    • bir sürü salaklığın önde giden dizisi programı varken neden yerinde bi kararmış merak ettim..siz en iyisi düşünmeyin..başkaları sizin yerinize yapar hep ve her zaman..

• bitemez. bitmemeli.

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 24

• İyi bir polisiye ama günümüz Türkiye'sine bir ayna. realistti.. Battı

0|1
    0|0
  • Dizinin ilk bölümünden bu son bölümüne kadar hiç kaçırmadan izledim. Dizi güzel ve zincirleme olayları çözümünü anlatıyor. Zekice ve zeki insanların sevebileceği bir dizi bence. Ama gerek dizi gerekte sinemalarımız olsun yabancılara yetişmemiz tabikide zor bunuda beklemiyoruz. Ama ortada o kadar sıradan konulu saçma sapan diziler varken behzat.ç dizisine bu kadar tepki var anlamıyorum. Erdal BEŞİKÇİOĞLU gerçekten profosyonel. Tamam eleştirmek gibi olmasın ama Arka Sokaklar dizisi polisiye değil komedi bence ve hiç gerçekçi değil.

0|0
    0|0
  • bu bölümden sonra lan acaba finalmi olacak *mına koyim dediğim dizidir bu kadar baskıya rağmen yolundan dönmeyen diziye sonsuz teşekkürler emrah serbes...

0|3
    0|0
  • Bitmesin

0|2
    0|0
  • saçma sapan bir diziydi isabet olmuş

1|0
    0|2
  • bölümün akışı süperdi yine..ama o bitiş yeterli olmadı bence..bi triplerde bitti.. behzat reis 4eva..

0|2
    1|1
    • reis bittmi dizi ? bölümümü bitti yoksa ?

• Küfür dolu saçma bir dizi acıkcası hıc dızı ızlemem duydugum kadarıyla da yerınde bır karar oldugunu dusunuyorum.Tv izlemedigim gibi tavsıyede etmıyorum.Az tv basından cekılıp dısarı cıkıp hava almanızı onerırıım

• izlemiyorum dediğine göre kesin izliyorsundur.. :) yapma bunu kendine..benim bir behzat ç. var.oyüzden bırak kalsın.yada fikir sahbii ol sonra karar sahibi olursun :)

• Favorimdir.Daha doğrusu zaten tek izlediğim dizidir.Bitirileceğini şimdi öğreniyorum.Seneye de devam edeceğini duymuştum.Şok oldum,üzüldüm,hayal kırıklığına uğradım,yayıncı kuruluşa lanet ettim.

0|1
    0|0
  • gecen yıl en gerçekçi polisiye dizi seçilmiş ve polisleri yansıtan en iyi karakter ise harun karakteri seçilmişti.gayet başarılı bi dizi.sinemasının cıkmasından bu bile belliydi.bitirmemeliler.bitmemeli.

0|1
    0|0
  • İzemiyorum.Ayrıca dizi bile olsa bu kadar bagımlı olmanın anlamı yok.

0|0
    0|1
  • Önümüzdeki dizilere bakıcaz ...

0|1
    0|0
  • Mükemmel oldu..

Etraf, ayıdan, odundan geçilmiyordu çünkü..

2|0
    0|4
  • bitmese iyiyidi.bence tükiyedeki en güzel polisiye dizi.

0|1
    0|0
  • arkadaş sezon finali yapacaklar bitmiyor daha geçen yapımcısı tvde konuşuyordu

0|1
    0|0
  • iyiki bitti bir gereksiz birşeyden kurtulmuş olduk

0|0
    0|3
  • bitmesin onu bitirenin ...

0|1
    0|0
  • cok soguk bakıyorum neden böyle bir şey yapsınlar ki

0|0
    0|0
  • hiç izlemedim

1|0
    0|2
  • bitmez la

0|0
    0|0
  • zirvede bırakmaları gerekiyor

0|0
    0|0
  • bitti miiiiii? ohh be bende bu saçmalık neden bu kadar uzun sürdü diyodum

1|0
    0|3
  • iy olmuş ya bitsinde dizilerden kurtulalım

0|0
    0|1
  • halen devam ediyor

0|0
    0|0
  • Aman iyi olmuş.Bu kadar saçma bir yaklaşım olamazdı bu mesleğe.Küfür hayatımızda var dediysek bu kadar da demedik.Hem o dizidekilerin hangisi acaba gerçek hayatında bi tabancayla vuruldu.Kurtlar vadiside saçma.Deli yürek vardı birde eskiden.

1|0
    0|2
  • sevindim

1|0
    0|3
Yükleniyor...