ANİME severler Son Dönemde takip ettiğiniz, seyrettiğiniz ANİMELERİ listeler misiniz?

ANİME severler Son Dönemde takip ettiğiniz, seyrettiğiniz ANİMELERİ listeler misiniz?
anime tavsiyeleri alabilirmiyim?
hangi tür animeleri seversiniz?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Deadman wonderland, angel beats, great teacher onizuka.. şu an blood lad izliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bwn normalde japon ve kore dizileri izlerim. Ama geçen gün animeye baslıyayım dedim. Death Note'a basladim ve begendim :D

0|2
    0|0
  • . hack//Sign video oyunlarını seviyorsan, o dünyanın içine girmek isteyecek derecede seviyorsan bence hayatının animesi olabilir.

0|1
    0|0
    • anime sevgım tarifsiz , gercekten anıme karakterı olmak ısteycek kadar sevıyorum.. ama hack signi neden syyretmedım kı ben dıye dusunuyorum.

• Code Geass, Hataraku Maou-Sama, Mahouka Koukou No Rettousei ve Blood Lad izliyorum ♥

0|1
    0|0
  • (2014-yapımı birkaç bölüm daha gelmedi) Gekkan Shoujo Nozaki-kun
    Gosick
    Ouran High School Host Club
    Kaichou Wa Maid-Sama
    Another

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Naruto ve fairy tail güncel seyrediyorum
    Doga üstü seviyorum

0|0
    0|0
    • naruto cok sıktı ama fairy Taily yi severek izliyorum...

• sıkıcı dememdekı kasıt sonu degılkı. genelı adına konustum.. ardakı fıller ı saymaz ısen takıp edıyorum..

• Sen bleach hiç izleme o zaman 360 bölümün 150 si filler

• Ben Ecchi takılıyorum. :-)

0|0
    0|0
  • kill la kill gto ve spoiler vermek istemiyorum herşeye rağmen tengen toppa gurenn lagann Ore no Imouto birde her ne kadar shojo da olsa ! favoriiimm kaichou wa maid samaa

0|0
    0|0
  • Yaz döneminde başlayan haikyuu var captain earth var fena değiller. Klasikleri söylemiyorum zaten herkes bikiyor artık

0|0
    0|0
  • ft naruto bleach sao hunter x hunter

0|0
    0|0
  • Sayamam ki animeleri ya :D

0|0
    0|0
    • Nedenki :) bende de yüzlerce oldu aslına bakarsan...

• Aynen aynen...

• my anime list ve ve sonradn Turk anımeye lıstelemıstım ama. turk anıme lıstesı su aralar bozuk oldugundan takıbımı yapmam ımkansız hale geldı.

• Naruto ve bleach favorilerimdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...