Türk filmlerindeki gibi bi aşk yaşamak mümkün mü?

o kadar masum aşklar kalmadı biliorum ama genede bu işin bi sırrı vardır dimi? :)

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• O filimlerdeki aşk sadece filimlerde ibarettir,sabır,emek ve zaman lazım,sevmek içinse adam lazım,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yok bir sırrı. Filmler sadece senaryodan ibaret.

Filmlerde (en iyi ihtimalle) seven insanlar kavuşur ve film orada biter. Peki ya sonra?

0|0
    0|0
    • istersen o 2 insan ölene kadar senaryoyu sürdürsünler senin için :D:D ne alaka ya ben oradaki sevgiyi sölüorum sadece ulaşılamaz olunupta heycanla dolu yaşanan aşkları sölüorum filmin sonu başı ortası değil olay

• Zengin biri gelir alır sevdiğini ya da sevgilin hastalanır ölümcül bi hastalığa tutulur ya da baban kızımdan ayrıl sana şu kadar para veririm der. Bu mu iyi -_-

1|0
    0|0
    • yok ii olan tarafı bu dil hani mektuğlaşırlar kimse bilmemeli bulurken heycanlanırlar sevince çok severler falan ya ii olan bu taraafı

• numune derken hem ii hem kötü yönde dedim aslında :D yani benden bi tane daa var mı bu dünyada demek istedm .d:D

• Anladım şimdi. Fazla düşünme boşver kaderinde varsa olur yoksa olmaz. Sen anı yaşa gerisini düşünme.

• valla bi kızıl kafa renklı goz buyuk gogus bulrsam gerçek aşkı o zaman yaşarım onun dışında yok ya sanmam

1|0
    0|0
  • filmlerde kızlar koşuyor erkelerin peşinde işte film sadecee... ben daha hiç bir kızda erkek içinn kendinden vaz geceni görmedim.. böyle olduğu zaman o filmlerdeki gibi aşk olur.. çünki öyle sevilen bir erkek o kızı ölenedek birakmazz..

0|0
    0|0
  • Ceren86 bacı: insan ne olduğunu bildikten sonra en kral askida yaşar, evliliğide.

1|0
    0|0
    • vayy süpersinnn.. ama artık iletişim ağları insanların ilişkilerini çamur gibi cıvık cıvık yapmış. insanlar mektuplaşırlarmış eskiden. sevdiğiyle kolay kolay görüşemezmiş görüştükleri zaman dünyalar onun olurmuş. bu kadar kolay tükenmezmiş aşklar.

• evt şimdi wc ye gderken bile mesajlaşıyorlar=)

• Onlar film beybi ehe

1|0
    0|0
  • olabiler kuzum

1|0
    0|0
  • p aşkları yaşamak için ilk önce o aşkların yaşandığı çam ağaçlarının olması gerek

0|0
    0|0
  • Belki daha alasını yaşayanlar olmuştur ama şahsen hiç başıma gelmedi yada şahit olmadım.

0|0
    0|0
  • sanırım mümkün değil ama yaşayanlar vardır sanki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bi kere yavas cekimde kavusabilmek icin montaj lazim. yok canim. inanmiyorum ben filmlerdeki asklara :/

1|0
    0|0
  • aşkı bulduk da türk filmlerindeki gibi olanı kaldı :)

1|0
    0|0
  • Adı üstünde sadece film ...

0|0
    0|0
  • bu filmi izle bide..ask filmlerine farkli bi bakis..

link

1|0
    0|0
  • korkarım her masum aşka bir nuri alço ya da tc girecek diye

bırak masum olmadan rahat rahat keyfimize bakalım, ilaçsız gazoz içelim ;)

1|0
    0|0
    • şimdi kızlar kendi ilacını kendi koyuyo gazoza nuri alçolar keyif çatıo vala oh gel keyfim gel :D

• keşke türk filmlerde ki gibi masum olsaydı ama adı üstünde film,imkansız yani,

1|0
    0|0
    • :( dil işte ya dil. bi tarık akan da bizim peşimizde olsa bnbir kızı bırakıp 7 24 peşimizden koşsada karışılık bulamasa tabi sonra mutlu son :D

• herkes aşıkken cicim aylarında falan o filmlerdeki gibi sonra aşk bitince ilgi azalınca hönk

0|0
    0|0
  • emrin olur gülüm.

0|0
    0|0
  • imkansız

0|0
    0|0
  • Benden çıksa çıksa Yaşar reyiz çıkar kenks.

0|0
    0|1
Yükleniyor...