Kapat

Popülarist yaklaşımlara PES doğrusu.

(Uzun yıllardır peş,dota,bf falan oynayan bir kız olarak soracağım, artniyet içermez). Eskiden bilgisayar oyunları kızlara yakıştırılmazdı bi şaşkınlık olurdu sonra babalanmalar hava atmalar derken resmen hatun kişiyi ezmeye çalışırlardı. Diyeceğim şu, son zamanlarda erkeklerin aradığı kriterler arasında illa pes oynayan kız olsun gibi ifadeler bulunması nedendir? Ve ben oynuyorum ben yapıyorum gibi ifadeler size de sadece sizi etkilemek için söylenmiş şeyler gibi gelmiyor mu?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Pes, Bf anlıyorum da DotA'ya kim alıştırdı seni? Ayrıca çoğu DotA oyunu (online oynuyorsan) kızların kaldırabileceğinden fazla küfür içeriyor :( Bütün bu küfürleri ve sövmeleri nasıl karşılıyorsun? Son olarak hangi clientta oynuyorsun ve paylaşmak istersen oyundaki ismini rica edebilir miyim?

0|0
    0|0
    • Bilgisayarla uğraşmayı seviyorum, bi de bir ragnarok geçmişimiz var tabii ordan girdik bu olaylara:) Online olarak bunlara takılıyorum, cod6dayim genelde ama nick vermiyim, ayıp olmasın yüksek abilerimize.(saygılar:)) küfürler tabii hoş değil de, artık bunun ne twitterı kalmış ne tumblri ne dotasi. Kız erkek hepsinin ağzı bozuk, dikkat etmiyorum onlara, kendi içimde yalnız bir stratejim var^^

• Sıkı bir Lord of the Rings hayranı olarak Lord of the Rings Online oynuyorum. Ragnarok'u pek beğenmemiştim, hala beğenmiyorum :( CoD 6 oynamdım online. Pek online takılmıyorum, takıldığım tek yer DotA adamlar beni sinirlendiriyor küfür ede ede o yüzden sormuştum :) İçtenlikle cevapladığın için teşekkürler :) Oynadığın tüm oyunlarda kolay gelsin, şans yüzüne gülsün :)

• Estağfurullah, içten sorulara içten cevap vermek lazım:) teşekkür ettim ayrıca, sana da :) iyi eğlenceler:)

• Ben PES oynamıyorum, oynayan kız da çekici gelmez. Bir yandan cips yiyip küfür ede ede oynuyormuş gibi bir şeyler canlanıyor kafamda. Cipsi de böyle annesi tarafından beslenen kuş gibi kafayı yukarı dikip cipsi ağıza sokacak falan. :) Öyle düşünülmesinin nedeni erkeğin halini anlayacak diye tahmin edilmesi falan olabilir. Ha bu arada bir kız WoW oynuyorum dedi mi işte orada biterim. :D

0|0
    0|0
    • Eyvallaah :D O neden o diye sorsam? Orda daha baba küfrediyorlar :D

• Kolay gelsin, memnuniyetle katılırım :)

• Tamam, anketi yayına koyduğumda ulaşacağım. :) Teşekkürler.

• O sadece laf arasında söylemek için söylenilen bir söz takılma

1|0
    0|0
  • pes oynayan kız benden uzak dursun.

0|0
    0|0
  • pes oynayan bir hatun çok itici geliyor bana. aram hiç iyi olmamıştır futbol oyunlarıyla ondan olabilir.

0|0
    0|0
  • Benim için Guitar Hero oynamak bir artıdır gerisi faso fiso 3<

0|0
    0|0
    • Ya onu bilerek yazmadım, the sims veya guitar hero aynı kulvarda yarışır benim için unisex oyunlar:) bunları daha maskulen buluyorum, o açıdan:)

• Zevk tabii hocam,burda oturup zevkleri tartışmaya ne gerek:) guitar hero iyidir ama. sevmeyene rastlamadım, adamlar yapmış:)

• Aynen :))

Kızlar Ne Diyor 2

• bende çok iyi tavla oynarım bi erkeği yendiğim zaman çok şaşırıp gurur yapıyolar bayana yenildim diye anlam veremiyorum yani

1|0
    0|0
  • Pes'te rakip tanımam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...