İngilizce bilen var mı?

İngilizce öğrenmek istiyorum profosyonel bir şekilde. Alt yapım sağlam.1 ayda yapabilir miyim önerilerinz neler

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Toefl seviye ingilizce bilgisine sahibim. Herkesin tam aksine sana şunu öneriyorum simple present tense cart curt şeylerle uğraşma kelime hazneni geliştir ne kadar kelime hazneni geliştirirsen o kadar güvenirsin kendine ingilizce konusunda ve zamanı gelincede zamanları öğrenirsin gramerle birlikte. ama öncelikle "EN BAŞTA" kendine inan ve gerçekten iste. Dediklerimi yap olmazsa gel yüzüme tükür :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir arkadasta yazmis toefl seviyesinde biliyorum diye bende ayni sekilde onun gibiyim onun yorumuna katiliyorum ingilizce de reading yani okudugunu anlamak en basit seydir en zor olan dinledigini anlamak ve akici bir sekilce konusmaktir eger yurt disinda bulunma gibi bir imkanin varsa kesinlikle bulun kulagin cok cok gelisir konusmada rahatlarsin kelimeleri gevelemezsin malasef 1ayda ogrenme gibi birseyin bende mumkun oldugunu dusunmuyorum dinledigini anlamak soylenen kisinin sivesine gore ve soyleyis hizina gore degisir ama dedigim gibi kitap okumayi birakma kelime ogrenmeye bak en kolay is grammerdir bunuda unutma

0|0
    0|0
  • Al eline Sözlüğü Ne zaman boş kalırsan telaffuzlarıyla beraber oku.
    Türkiyede ilkokuldan üniversiteye kadar paso zamanları öğretiyorlar ama pratik yok.
    Dolayısı ile kimse adam akıllı ingilizce öğrenemiyor ve aksan kazanamıyor.
    Bol bol alt yazılı dizi izleyebilirsin ama kelime anlam ve telaffuzları öğrenmek için izlemelisin.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim dedikleri uygulayacagm

• I go you go we go 1 ay da öğrenebileceklerin işte bunlar daha fazla öğrenmek istiyorsan kursa git ve aynı zamanda filmleri falan ingilizce ses türkçe alt yazı olarak izle ama bir şeyi unutma sana kursta öğrettikleri o grammerleri falan yurtdışında öyle pekde takmadıklarını göreceksin beğendiysen eic lütfen daha 1 xperim :)

0|0
    0|0
  • Kendine iyi ingilizce bilen ve de senin gibi ingilizceyi öğrenmek isteyen bir partner bulmak en iyi çözümlerden biri. Konuşup durursunuz.

0|0
    0|0
    • Süper olurdu da nerden bulcam

• Tam karşında duruyor hehehe. İşte onu da bulmaya çalışırsan iyi birine denk gelmen lazım çıkarcı olabilir karşındaki. Böyle insanların buluşacağı bir ortam olsa ne güzel olurdu benim de ihtiyacım var, başka türlü konuşma ingilizcesini çok ilerletemem.

• i got him a the can but the… bir ayda anca bu olur :D şakır şakır konuşman için 3 yıla ihtiyacın var yavrım

0|0
    0|0
  • İngilizce bilmeyen mi kaldı 😑

0|0
    0|0
  • You can't do it in 1 month :(

0|0
    0|0
  • 1 ayda yapamazsın.

0|0
    0|0
  • amerikaya git

0|0
    0|0
  • 1 ayda biraz yavaş öğren.

0|0
    0|0
  • vattt

0|0
    0|0
  • 1 ayda hiçbirşey yapamazsın. 6 ayda maltada kalanları da biliyorum ben. onlar da çok zayıf.

0|0
    0|0
  • kamooon

0|0
    0|0
  • Amerika'da yasiyorum ve ana dilim gibi biliyorum

0|0
    0|0
  • 1 ayda imkansız hacı

0|0
    0|0
    • Tek sorunum cümle kuramamak ve dinlediğimi anlayamamak

• Ben bir sene hazırlık okudum aynı sorun bendede var

Kızlar Ne Diyor 2

• Oncelikle renklere hayvanlara sayilar mevsimlere falan bak hic bilmiyorsan telefonun varsa android ingilizce ogrenme gibi bir sey yazdiginda cok guzel bir uygulama var hatirlayinca yazarim orada sohbetler sorulari falan gosteriyor turkce/ingilizce yavas yavas ogrenirsin

0|0
    0|0
    • Onlarn hepsini biliyorum (renk, hayvan..) tek sorunm cümle kuramamak ve dinledigimu anlayamama

• 1 ayda imkansiz gizlii en az 1 yil lazim , en az yani sen dusun =))

0|0
    0|0
    • Alt yapım var kolayca çevirebiliyorm ama dinlediğimi anlayamiyorm ve cümle kuramiyorm

• yinede 1 ayda imkansiz bence gizlii

Yükleniyor...