Grinin elli tonu hakkinda ne dusunuyorsunuz? Spoiler vermeyin lutfen!!?

Ben bugun rastladim nette gezinirken. Daha once bilmedigime inanamadim. Cok ilgimi cekti tam bana gore bir konu. Ama filmini mi izlesem kitabini mi okusam karar veremiyorum. Cunku birini yapinca digerinden zevk almiyorum.

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Serisini aldım ve 2. kitaptayım, gayet güzel.

0|0
    0|0
    • Su ucurtma avcisini yarin bitireyim 5 bolum kaldi hemen gidip alayim. Ayrica yarin secim kursum var of

• Uçurtma avsıdıa güzel kitap, ben çok keyifle okumuştum. Grinin serisini kesin al. Üzerine konuşalım sonra ;)

• Evet buda cok iyi.

• Önümüzdeki sevgililer gününde filmi vizyona girecek ;)

0|0
    0|0
  • o kitabın ben taaa

0|0
    0|0
    • Nicin

• içinde ne olduğunu bilmeden mi tartışmayı düşünüyorsun?

• Evet fragmandan anladim zaten :S

• İlk defa duydum bende.

0|0
    0|0
  • İlk defa senden duyuyorum.

0|0
    0|0
  • p*rno kitabı

0|0
    0|0
  • Mavinin elli tonuni kiskanmis zamaninda

0|0
    0|0
  • Nsıl bişemiş harbıden merak ettm.. ama bu fetiş olayı derken?

0|0
    0|0
    • Fetis p*rno gibi iste

• Ee onun sebebide yine sizsiniz

• o nie o? nabr nasılsnz dıyıp gızlı kullanıcı yapan var nerdeyse.. olay sadece cınsellk degıl ki.. hadi cinsellk den bahsedelm mesela.. kımden neyı saklıyorsn kı yanı.

• Erotik bir kitap diye duymustum bence once kitap o duyguyu sana verir kitaplar

0|0
    0|0
  • erotik kitabını arkadaşım aldı güzel diyodu ama fazla erotiğe kayıyor

0|0
    0|0
  • kitabi oku. ama okurken etkileyeceğin % 90 ona göre evde falan oku :)( bikac bayan arkadas boyle demisti)
    filmi 3. sınıf gibi gelmisti fragmanı. kitap tavsiye ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Filmi çıkana kadar kitapları oku, umarım sen de benim gibi bunu mu Christian yaptınız diye hayal kırıklığına uğramazsın film kadrosunu görünce, kadroya bakmadan oku kitabı.

0|0
    0|0
    • Fragmani izledim evet basroldaki kadini begenmedim. Daha sehvetli olabilirdi konusu sogru youtube a herkes ayni seyi yazmis ordan kitap oldugunu ogrendim. Evet kesinpikle okuyayim.

• 11 dakikada ask dozaci daha yuksek gibi gozukuyor.

• Ben sonunda aglamistim

• Kesinlikle kitabını oku. Spoiler verme dediğin için susuyorum. 3 seriyi de okudum. İlk kitabı en güzel en erotik. Diğerlerinde aşka bağlıyor biraz. KESİNLİKLE kitabını oku. Filmi o kadar iyi olmaz.

0|0
    0|0
  • Kitabı çok güzel her ne kadar erotik olsada aşkda var içinde ve yazar güzel yazmış ayrıca film daha çıkmadı 14 şubatta çıkacak

0|0
    0|0
    • Biliyorum. Ama kitabi okursam film hosuma gitmeyecek. Ben erotik kitaplari daha cok aeviyorum. Erotik fazla ask az kisimlari

• Oku bence birşey kaybetmezsin zaten hiçbir kitapla filmi aynı tadı vermez her zaman kitap daha güzel gelir bu yüzden oku filmide öylesine izlersin

• Aynen cogu kitapta yasadim bunu

• Kitaptan daha çok zevk alırsın kitabini oku

0|0
    0|0
  • Kitabını okuman daha iyi olur. Filmi pek iyi olmayacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...