Herkes yaşadığı şehirle ilgili bilgiler yazabilir mi?

herkes yaşadığı şehirle ilgili bilgiler yazabilir mi?kira fiyatları,genel giderlerle ilgili,sosyal ortam,tek bir bayanın yada üniversiteden birini yaşamayı düşünüyorum 1 yıl boyunca para biriktireceğim pat diye gidemem ama hangi il olacağını seçmedim henüz memuriyetimi oraya isteyeceğim nasip ederse yaşım 20 olacak genel bilgiler daha çok maddi olarak anlatır mısınız teşekkürler

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Batıya nazaran doğu illerinde hayat daha ucuz. Kiralar batıya göre hemen hemen yarı yarıya , domates,biber ve sebze türleri desen yazın bedava desen yeridir.

Sosyal hayat konusuna gelince, orası senin bileceğin iş. Bana göre sosyal hayal farklı sana göre farklıdır. Kimi bir çardakta bir dedeyle oturmak ister, kimi bir discoda bir bayanla. Bunlar tercih ve zevk meselesidir.

Coğrafi olarak pek turistik olmayan yerlere yakın yerlerde daha rahat yaşarsın. Tabi böyle yerlere gidince başta bunları sakın unutma.

- Ulaşımı

- İnsanların bakış açısı

- Fikirler

- Siyasi düşünce

Bunları en baş unsur olarak görürsen eğer,istediğin her yerde rahatlıkla yaşabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Samsun, alışveriş merkezleri bakımından çok ilerledi, Nadiren Haziran ayında başlayan ama genellikle Temmuz ayında başlayan Sahil sezonu, tatil ihtiyacını tatmin edebiliyor. Şehirde doğalgaz çoğu semtte var ve kira fiyatları, Amasya gibi küçük bir şehire oranla uygun 550 -600 tl civarı 2. kata kadar doğalgazlı ev bulabilirsin. 15-18 km 'lik bir yol, tramvayla- eğer öğrenciysen- 1,35 tl ; öğrenci değilsen 1,75 tl. Otobüslerde o civarlarda. Dediğim gibi giyim, mobilya, gıda --en önemliler diyebileceğimiz-- vs. alanında aradığını bulabileceğin bir şehir. Son zamanlarda yapımı tamamen bitme aşamasına gelen 10larca km' lik sahillerle, yürüyüş yollarıyla, yaşanabilecek bir yer. Ama yapılaşma had safhalarda.

0|0
    0|0
  • ANTALYA hem pahalı hem ucuz turizmi anlatmaya gerek yok, kira ve genel giderler dahil ayda 500 ila 800 tl yeter gerisi zevkine kalmış.sosyal hayat boşver ist,bulu ist sosyete için asıl sosyal hayat antalyada...daha fazla detaylı istersen mesaj at...

0|0
    0|0
  • eskişehirde hayat ucuzdur. kiralar 300 civarı, üniversite ortamı güzel şehirde birçok mekan var öğrencilere yönelik. yaşamak için ideal bir şehir.

1|1
    0|0
    • eskısehırı de dusundum 300 tl ıyı bır fıyat yanıma bır kızda bulabılırım orda rahat degıl mı?

• huzurum olsunda denızı de hallederım ben be:D

• o konuda garantiyi veriyorum gerisi size kalmış. :)

• istanbulu anlatöaya gerek yok zaten.

0|0
    0|0
  • İstanbul. Abazalar şehri he he :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• istanbul...bu şehir hakkında bşy yazmamma gerek yok sanırsam herkes bşyler biliyodur

0|0
    0|0
  • eskişehir için konuşuyorum. evet, bulabilirsin yanına birini. mesela apartlar var, 2 veya 3 kişilik. odada tek kalıyorsun evde 2-3 kişi oluyorsun. ısınma gideri de içinde genelde 400 lira oluyor. benim seneye kalacağım yerde mesela tek başına ufa dairede 400 lira. eğer iki kişi kalmak istersen oradaki görevli seni birinin yanına yerleştirir ve fiyat 275 oluyordu sanırım.

( 750 az mı geldi.:) düşün ben onunla aç açıkta kalmadım sen hayli hayli rahat edersin. )

0|0
    0|0
    • evet ıstanbulda ev kıraları sadece o kadar o yuzden evde bırılerının olmasını ıstıyorum cunku tek kalamam.ve acık ogretımden 4 yıllıga tamamlama derdındeyım.400e kapatırsın ısı dıyrsun ıyı ıy.

• Tek kalırım da evde bırının olması rahat olur bı de yemek yapan bırı olursa ohh mıs:Dılk ıkı sene ıcın arkadasa sahıbım de sonrası ıcın bakalım allah hayırlısını nasıp etsın sana da basarılar umarım hersey ıyı olur demekkı cok paraya ıhtıyacım yokmus bende bırıkımle denk glırse atanma ıle yurt dısına gıderım hayat kısa yasayalım bakalım:D

• yemek yapmaktan kaçınacak biri isen ve yanına titiz biri denk gelirse yandın. temizlik daha zor.

:d yaşa tabi gönlünce, sana da başarılar.

Yükleniyor...