Havaalanında bavulun için bakıyorlar mı?

havaalanında bavulun içine bakıyorlar mı?

0|0
822

En İyi Erkek Görüşü

• X-ray den geçirildiğinde tehdit unsuru gibi görülecek şeylerde açarlar. Tırnak törpüsü, makas çakı bıçak dahil.

1|0
    0|0
    • tırnak törpüsü bile miiii

• makyaj çantası dır. içim acıdı valla bak

• Yok makyaj çantası değildi. Kadınların kullandığı işte omza takılan çantaydı sanırım.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• yogun metal algilanmadigi surece hayir..

1|0
    0|0
  • Bilgisayarlı bir şey varya ondan geçiyor. Göze batan bir şey varsa görüyorlar.

1|0
    0|0
  • Hayır, bakmıyorlar. Zaten o bilgisayarlı zımbırtıdan geçiyor. Ekstradan açmıyorlar.

1|0
    0|0
  • içine bol metalli bişey koyarsan o kadar insanın içinde acıyolar:D:D dikkat et koycan sey için aynı zamanda bavulun içinide görebiliyolar cihazla kontrol amaclı:D:D:

1|0
    0|0
    • abi hadi metali falaan anladım da 10 bin dolar üstü para bile yasakmış la

• para kaçakcılığına giriyor... öyle paran varsa bankaya yatırıpta halledersin zaten...

• Sabiha gökçende bavul kontrolü yapanlardan biri benim üniversite arkadaşım... X Ray cihazında sadece metal kontrolü yapılıyor... İçine açıp bakma durumu için ise şüphelendiklerine baktıklarını söyledi... Aykıı bir şey var ise, savcı çağırıyorlarmış...

0|0
    0|0
  • yok dışına bakıyorlar bavul pisse almıyorlar

0|0
    1|0
    • kalk gidelim akıllı, harcanıyosun

• aksine senin soruyu anlamadan ''aman belki laf sokarım'' umuduyla yorum yaptığın anlamına geliyor ve senin gibi insanlar muhtemelen küçük dağları ben yarattım havasıyla geziyorlar. Keşke egon kadar beynin olsaydı da tartışabilseydik

• yok yok :) biz gidelim en iyisi

• İçinde şüpheli bişey olursa öterse vs. Külodunun arasına bile bakalar.

1|0
    0|0
  • Bakmıyorlar

1|0
    0|0
  • esenboğa da xray cihazından geçmişti. hatta içinde kolonyağı vardı bu ne diye sormuşlardı, başka da havaalanına gitmedim.

0|0
    0|0
    • hahahahahaha :D:D kolanyanın ne olduğunu anlamamış mı ki soruyo saf :D

• bilmem heralde molotof sandı :d

• açıp bakmıyolar xray cihazından geçiriliyor metal ürünleri ekrandan görüyolar ve tahdit unsurlu bişe verse açıyolar çantayı..

0|0
    0|0
  • X ray de hersey gorunuyor.

0|0
    0|0
  • cihazda ötmezse bakmazlar

0|0
    0|0
  • Bakıyorlar xray da

0|0
    0|0
  • Ayrıntılı degil

0|0
    0|0
  • ne götürecegine baglı

0|0
    0|0
  • Xrey cihazndan gececek ne gorutucen merak ettim?

0|0
    0|0
  • Adamın içinden 1.750 gr eroin çıkaran polis bakarmi bakmazmi sen düşün

0|0
    0|0
  • cihandan geçiyor. açıp bakmıyorlar.

0|0
    0|0
  • Bavul bilgisayardan görünür içinde ne olduğu. ustunese şüpheli durumda donuna bile bakarlar:)

0|0
    0|0
  • Zaten bavulun xraydan geçiyor 😒

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 8

• ne sakladın kız içine encrypted-tbn3.gstatic.com/images

2|0
    0|0
    • abi yurtdışına çıkıcam da getirmesi yasak şeyler falan yazıyo bir sürü şey deodorant bile yasak falan o yüzden sordum

• Cihazlardan geciyor hersey cikiyor zaten orada supheli bir durum varsa aciyorlar

0|0
    0|0
  • benim bavuluma bakmamışlardı.

0|0
    0|0
  • cihazdan geciyolar acipta baktiklari olmadi bana tabi icinde ne olduguna bagli

0|0
    0|0
  • eğer valizinde değişik bir cisim görürlerse açtırırlar.. ama genelde çantanda ne var diye soruyorlar tırnak çakısı törpü saç maşası gibi şeyler.. yurtdışında bazı ülkelerde ise bazen birşey gerektirmeden açmanı istiyorlar.

0|0
    0|0
  • bakabildiklerini duymuştum

0|0
    0|0
    • ben de leptopu o yüzden üstlere filan koyayım diyorum. iç çamaşırları sırf o yüzden elbiselerin altına yerleştireceğim

• hayırdır? :)

1|0
    0|0
  • Tabi ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...