Sevgilinizi arabesk dinlerken yakaladınız. Ne yaparsınız?

Soru açık: Bir baktınız sevgiliniz arabesk dinleyen birisiymiş. Ne yaparsınız, nasıl bir tepki verirsiniz? Siz de dinler misiniz, zevk meselesi mi dersiniz, küçümser alay mı edersiniz yoksa benim böyle biriyle işim olmaz deyip ayrılır mısınız?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Olması imkansız ya.. Hadi oldu diyelim..

Önce onu boğarım.. Sonra da terk ederim..

Şaka bir tarafa; Asla tarzım olmamasına rağmen, o seviyorsa saygı duyarım.. Asla küçümsemem.. Bu bir tarzdır, zevk meselesidir.. Hayata bakış açısıdır.. Eğer o öyle müziklerden mutlu oluyorsa, onun mutluluğuna gölge düşürmem..

0|0
    0|0
    • arabesk dinliyo die terketmekmi yuh yani buda bi yaşam tarzı

• @ekspermesut; Önce yargıla sonra idam et.. İkinci paragrafları okuma adetin yok sanırsam senin.. Peki boğmama ses çıkarmadın, o niye ki.? Terketmem mi koydu o kadar.?

Kızlar Ne Diyor 3

• zevk meselesii ne varkii oda bi şarkı sonuçtaa bnde ara ara dinlerim:))

0|0
    0|0
  • çok dalga geçerim :) ama eğer eğlenceli günümdeysem hiç sevmememe rağmen ona katılırım :)

0|0
    0|0
  • küçümsemem, küçümsersem bunca zamandır yaptığım çalışmalara haksızlık etmiş olurum. fakat çok fazla dinleyebileceğimi de sanmıyorum, bana uzak bir müzik tarzı çünkü. kendi kendine dinlesin o, beni bozmaz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ya herkezin zevkleri ayrıböyle bişey doğru olmaz açıkcası oda rap-rock-metal vs senin sevdiğin bişeyi sevmeye bilir böyle bi neden için ayrılıyosa bir insan onun daha çok yolu var

0|0
    0|0
  • zevk meselesi tabii ama benim yanımda dinlemesinde başka bişey istemiyorum :D

0|0
    0|0
  • Bencede zevk meselesi, dinlesin ama baskasina zorla dinlettirmeye calismasin

0|0
    0|0
  • beni p.rno izlerken yakalamana say derim.

0|1
    0|0
  • karışmazdım ama içimden vah garibim neler dinliyo yakında bu kendini dograr derdim :D

0|0
    0|0
  • hiç bişe yapmam bende dinlerim ruh eşimmiş diede sevinirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...