Gitar alirken neye dikkat etmeliyim?

Gitar dersi almaya başlayacağım klasik gitar alacağım ama iyi bişey olsun istiyorum ben anlamam böyle seylerden nasil iyi bir gitar oldugunu anlarim yardimmm

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Gitaristim, yardımcı olabilirim. Öncelikle klasik olacağını belirlemişseniz tahta çeşidine bakmalısınız. Ama klasik konusunda en değilseniz (akustik, elektro falan) bu konuda kararınızı kesin olarak vermelisiniz

0|0
    0|1
    • Önce klasik iyi olmaz mı

• Sanırım ben klasikde kalacağım Teşekkürler

• Peki, aklınıza bir soru takılırsa buradan, mesajdan, ordan burdan her yerden sorabilirsiniz.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• Gitarın gövdesinde kullanılan ağaca göre kalitesi değişir , alacaksan eğer öğrenci gitarı alma ^^
    Çünkü sesi seni birkaç ay sonra tatmin etmeyecektir.
    Bütçeni söyle ona göre güzel birşey önereyim sana.
    Eğer sesi ve kullanımı hoş olsun istiyorsan Sanchezleri seçmeni öneririm.

0|2
    0|0
  • En iyisimi un kapanından başla sen bakmaya, 60 70 tl ye rahat bulursun ilk zamanlar için.. Öğrenınce bir daha yaz.

1|0
    0|1
  • tellerine dikkat et :) 5 tane olmasın.

şaka bir yana başlangıç için basit bir gitar al.

"ben gitar öğrenecem" diyenlerin %99 u öğrenmeyi bırakır :) paran boşa gitmesin

1|1
    0|1
  • calısıyormu die bakarım öyle süs olsun die evde durur yıllardır

2|1
    0|0
  • markasına bak tellerine bak, teller kasada uzak mı yakın mı bunlara bak
    zaten müzikle aran iyiyse anlarsın hemen

0|0
    0|0
  • Tellerinin quality olmasi gerek. Hangi agac? Onemli. Cevaplara yorum yapamiyorum pcden. Ama message gonderirsen brand olarak da yardim edebilirim.

0|0
    0|0
  • Gitar olmasına dikkat et. siz kızlar dalgınsınız yanlışlıkla keman almayın

3|0
    0|2
  • teline :D

0|0
    0|0
  • malzeme ve marka

1|0
    0|0
    • iyi bir gitarist gitarin iyi olup olmadigini calarak anlar.. bazilari ise klasik gitarin kalitesine hafifligiyle bakar (ki bu yanlstir... dünyanin en iyi gitarlari olan mervie ler tam bir kütüktür bu onu kalitesiz yapmaz.)

elektro gitarda manyetk ve agac önemlidir onn kalitesi klasikten daha kolay anlasılablr.

• Tahta olmasına.

0|0
    0|0
  • telleri olup olmamasına

0|0
    0|0
  • ses çıkıyomu çıkmıyomu? ne bilim

0|0
    0|0
    • Bilmiyorsan yazmamayı dene IQ testin kac merak ediyorum bilgisi olanlar buraya yazar Xper puanı almak için keşke kendini zorlamasam

• Terbiyesizlik yapıyorsun diyenler kendilerine hiç bakmazlar

• benim silahımla bana saldırmak da en basit yol zaten aferin

• Yamaha al bence iyi bir gitar istiyorsan. Manuel Raymond gibi 150 tl lik gitarlar ile pek iyi ses elde edemezsin.

0|0
    0|0
  • satılık mevcut. yaklaşık 10 yıllık bir gitar. ispanyadan alındı, el yapımı.. kullanıma bağlı biraz deformasyonu var. ancak sesine ya da kullanımına etkiyecek hiç bir sıkıntısı yok. tüm bunları göz önüne alırsak 1/5 bir fiyatına satıyorum; 1000 tl. ilgilenirsen.

1|0
    0|0
    • Internet üzerinden alışveriş yapmıyorum saol yinede

• daha iyisini aldım geçen yıl.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...