Biz kuzenimle bu projeye katıldık. 4 gün Konya'ya gideceğiz. Yanımızda neler almamız gerekiyor yardım lütfen?

biz ilk defa ailemizden ayrı bir geziye gittiğimiz için pek bir bilgimiz yok..ben araştırdım ama bumadım yineden size sorayım diyorum..araştırıcam ama yinede gidip sorucam ..bu konuda bir bilgisi olan varmı acaba ?..link de burda.. link :)) yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim :))

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• bak şimdi yanına akşam giyeceğimn kıyafeti al. sonra gündüz içinde birden fazla kıyafet al. ped al. sonra havanın ne olacağı belli olmaz hırka ya da yağmurluk tarzı bir şey al. şarj aletini unutma. foto makinesi al. nakit para. paranı çaldırma ihtimaline karşı farklı gözlere koy.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gizli Kullanıcı bacı: linke giremedim. ayrrıca konyayıda hiç sevmiyorum nedense, bu gidişlede hiç sevmeyeceğim.

2|0
    0|0
    • nasıl giremediniz ya.. ben giriyorum..sizin pc de sorun var bence..yorum için teşekkrüler :d

• yorum için teşekkrüler :)))

• ben TŞK ederim=)

• konyada kaliom ben kacmak isterken siz baska sehirmi bulamadiniz? Mevlana sekeri yiyip donersiniz..gidin rizeye tepeye cikin kamp kurun bura toz toprak

1|0
    0|0
    • seçeneklerde rize yokru işte, bizde çok istiyorduk ama olmadı :)) yorum için çok teşekkrüler.

• 1-Fotoğraf makinası..

2-Günlük giyelecek kıyafetler..

3- Nakit para..

1|0
    0|0
  • vibratör

0|0
    1|0
  • Biraz bahsedermisiniz nasıl bi proje bu? Ücretleer vs... yardımcı olurmusunuz? Bende katılmak istiyorum.

0|0
    0|0
    • link koydum zaten bakmak isterseniz ordan bakarsınız biraz uzun anlatması ordan bakmaznız daha iyi olacaktır :)) yorum için teşekkrüler..

Kızlar Ne Diyor 1

• Adaya düşerken almak isteyeceğin 3 şeyi al yeterli

1|0
    0|0
    • adaya düşmeyeceğim için gerekmiyor :)) konyaya yolculuk :)) yorum için teşekkrüler...

Yükleniyor...