Trt haber kanalinin programlarini izliyor musunuz? begeniyor musunuz?

Trt haber baska bir deyisle trt2 nin belgesel programlarini cok begenerek izliyorum ben. Ömür dedigin, dogadaki insan, fazla mesai vs. gibi. Sizler izliyor ve begeniyor musunuz? :)

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• saydığın programlar dışında izleyecek bir sebep kalmadı zaten. eskiden sağlam bir dizi furyası başlatmışlardı "Havada Bulut", " Leyla ile Mecnun" gibi. şimdi saçma sapan Osmanlı dizileri var geri kalan zamanda da sadece hükumet propagandası yapılıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• televizyon aptallar içindir belgesel izliceksem netten açarım devlet kanalının dayattıklarını zaten izlemem anasıını bellediler trtnin

0|0
    0|0
    • Herhangi bir fikir degisimi ya da dayatma sunmuyo bu programla ama hani bayaa belgesel. Gene de senin görüsün tabii :)

• genel olarka söyledim belgesellerde ne dayatabilir zaten :D dediğim gibi discovery chaneelin dünyalar dolusu belgeseli var hd kalitede netten indirip izlemeyi tercih ediyorum

• Ömür dediğin çok duygusal beee ağlayasım geliyor hele bir tane dede vardı yarın bayram bayram benim neyime diyodu gelmiyormuş kimsesi ağlamıştım

0|0
    0|0
  • eskiden trt 1'de dünya diye bir belgesel çıkardı. onu çok severdim.(yani herhalde dünya'dı ismi tam bilmiyorum)

0|0
    0|0
  • Yalaka Trt İzlemem Izlettirmem

0|1
    0|0
  • Trt anket bürosu. d

0|0
    0|0
  • TRT Turk bence Turkiyedeki en iyi TV kanali

0|0
    0|0
  • Evde televizyon bile kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • TRT, hükümetin dümen suyunda gittigi için artik seyretmemeye gayret ediyorum.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• devletin köpeği ama oldum olası belgesellerini falan seyrederim... beğendiklerimde olur beğenmediklerimde... hangi kanal birilerinin köpeği değil ki? öyle ütopik bir kanal olsa onun belgesellerini izlerdim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...