Sessiz Tepe (korku filmleri hakkında.)?

Benim dışımda da bu filme karşı ayrı bir ilgisi ola nvar mı? veya bu film gibi bir filme? Ben bu konuda bu filmden ileri film görmedim. Gerek konusu gerek verdiği mesaj gerek ürkütmesi gerek müziği 4 4 lük bir film. Zaten halen ödül almakta. Sizlerinde var mı veya bana katılanınız? Teşekkürler.
Dip not: Tavsiye korku filmlerinizi de eklemeyi unutmayın :) fakat konu bakımından güzel olsun sadece korku değil mantıkta bulunsun yani.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Acayip ilgi duyduğum bir film küçükken izlemiştim o piramit kafalı olan kaç defa rüyama girmişti özellikle o siren sesi yok muydu? Tüylerim ürperdi valla ikinci filmi de fena değildi

0|1
    0|0
    • Kesinlikle. o siren sesi insanı hipnoz ediyordu... müthiş bir filmdi 2. si pek o kadar olmasa da.

• :)) o filmin asıl vermek isteiği mesaj şu, Ordaki şeytanı oynayan küçük kız, Annesine cadı kimliği giydirildiği için okulda falan ezik olarak görülüp dışlanıyor. hatta birisi bu küçük kıza tecavüz ediyor ve onu ruhen yaralıyor bu olay. Sonrasında bir takım olaylar sonucu bu kızı yakıyorlar. kızın yaptığı kötülükler aslında başından bu tip bir olay geçen kızın iç dünyasını açıklıyor. Konu derinliğine baksana filmdeki :)) muhteşem. Teşekkür ederim yorumun içnide :)

• Ben teşekkür ederim asıl ama film keskin bir zekanın ürünü belli zaten

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu filmde bembeyaz bir yer vardı oraya bitmiştim.

0|1
    0|0
  • Harika bir filmdir bende bayılmıştımm❕
    korku filmlerini çok severim.
    Korku seansı
    ruhlar bölgesi
    kötü ruh
    Bu filmleri öneriyorum sana ⭐ 😏

0|2
    0|0
  • Ey gidi günler bütün hepsini izlemiştim herşeyiyle çok ilgi çekici bir filmdi hatta hamile ablamada izletmiştim sonra çocuk onlara benziyecek diye korkudan ölmüştüm :d

0|1
    0|0
    • hahaha :)) bencede öyle 4 4 lük bir film. Onun gibi 4 4 lük bir filme henüz den kgelmedim kendi dalında.

• Sessiz Tepeyi izlemeye henüz fırsat bulamadım. Ama şiddetle tavsiye ediyorlar. Ben inli cinli film izlemem. Konusu kan vahşet olacak. Slasher film. Misal; Bir genç grup tatil yapmaya bir yere giderler mutantlar ve yahut yamyamlar zalimce onları katleder. Film olarak sana önereceğim; Korku Kapanı ve Teksas Katliamı serisi.^^

0|0
    0|0
    • Hmm açıkcası bana söylenen filmlerdi fakat konusu ilgimi çekmemişti teşekkür ederim tavsiyenden ötürü :). Sessiz tepeyi mutlaka izle derin mesaj var. kapak resmi bile derin bir mesaj içeriyor. Dışlanan sessiz olması öğretilen ve tecavüze uğrayan küçük bir kızın neler hisseddiğine dair muhteşem bir film. Gerek müzik gerek konusu falan on numaradır. Pişman olursan buradayım ^^

• Bu texas katliamı yasaklı filmler arasında değil miydi? bak şimdi hatırladım :)

• sanırım =)))

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...