Yemeyi en çok sevdiğiniz yemek ne? :)?

Yemeyi en çok sevdiğiniz yemek ne? :) Benim bir sürü listem var ama sanırım en çok yoğurtlu şehriyeyi seviyorum çorba olarak, yemek olarak da patates yemeğini tatlı olarak da gülaç :) Annemde süper yemek yapar bu arada :D siz?

Cevaplarınızı zevkle bekliyorum :)

0|0
14|58

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 57

Kızlar Ne Diyor 14

• yoğurtlama patates biber havuç kızartıp içine bezelye mısır filan üstüne yoğurt nane kırmızı biber

0|0
    0|0
  • Ben de senin gibi Yoğurtlu Şehriye corbasini çok seviyorum babaannem çok güzel yaptığı için ona yaptırırım içli köfte ve yaprak sarma bayılırım tatlıoolarakta hertürlü yeterki tatlı olsun ama en sevdiğim lokma tatlısı ve profiterol :) olsada yesek

0|0
    0|0
  • Balık balık balık. :)

0|0
    0|0
  • Bende corbalardan şehriye corbası ama ıcmedıgım corba yoktur cok guzel olur hepsı, sarma filan bu arada turşuyla ayranı cok sevıyorum :D

0|0
    0|0
  • Brüksel lahanasi :D lahanami iyk diyicekler bol eskili denesinler bide karnabahar böreği :D

0|0
    0|0
  • Domates çorbası, bulgur pilavı, sütlü tatlılar severim.:)

0|0
    0|0
  • dolma, mantı^^
    sütlü tatlılar:)

0|0
    0|0
  • Tarhana çorbası-mantıııı :D bende güllacı cok seviyorum bide fıstıklı kadayıf

0|0
    0|0
  • Mercimek çorbası, mantı ve biber dolması

0|0
    0|0
  • mercimek yemeği, sarma, mantı, patates kızartması

0|0
    0|0
  • Ciğer ve ekler :D

0|0
    0|0
  • kuymak böyle ekmeği bandircan uzayacak o peynir oh mis olsa da yesek :))

0|0
    0|0
  • Kiyamam ne zahmetsiz kizsin. En kolay ucuz seyleri seviyon. Ben yaprak sarma seviyorum. Bayilirim onun icin..

0|0
    0|0
  • kız seninde hiç damak tadın yokmuş. en sevdiğim çorba mercimek çorbası. Yemek mantı. Tatlı da çikolatalı puding

0|0
    0|0
Yükleniyor...