Akraba ırklar ve kendi ırkımız dışında en iyi tarihe sahip ırk hangisidir sizce?

Araştırdınız mı?
Merak ettiniz mi?

• Yunanlar
    0% (0)18% (2)12% (2)Oy Ver
  • Mısırlılar
    50% (3)27% (3)35% (6)Oy Ver
  • Farslar
    33% (2)0% (0)12% (2)Oy Ver
  • Diğer
    17% (1)55% (6)41% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yahudi en beğendiğim ırk şimdi bazı insanlar gelip çocukları vuruyor derler baştan söylüyorum ben onların çocuklarına verdiği eğitimi geleneklerine sahip çıkması birlik ve beraberlik içinde tek vucut yaşaması biz sünni ermen mezheplere ayrıldık. işte gelinen sonuc

0|1
    0|0
    • Saygı duyarım kardeş ama Yahudilerin o kadar şanlı bir tarihinin olduğunu düşünmüyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Irklarin değil ülkelerin tarihi olur... bu kafalar yanlış... bir an önce değiştirmeye bakın. ..

Ayrıca tarihin iyisi kötüsü olmaz her ulusun tarihinde gurur ve utanç duyulması gereken olaylar birlikte bulunur.

0|4
    0|1
    • Bu kadar saçmalayabilmek için çok uğraşmış olmalısın :)

• Makala nedir yahu... makale demek istemiş olmayasin :) tarih nedir bilmezsiniz, tarih diye yutturulan hamasetin ötesine gecemezsiniz sonra cehaletiniz ortaya konulduğu zaman da bir yandan kaçıp öte yandan kuyruğu dik tutmaya çalışırsiniz... ister kaç ister cevap ver... ben dediğimi dedim sen bilirsin :)))

• Kelimeyi yazarken hata yapmış olabilirim ama bak sen anlamak istediğini çok iyi anlamışsın. Cahillik nedir biliyor musun? Cahillik sorulan soruyu saptırmak, anlamak istediği gibi anlamaktır. Ben ortaya bir soru soruyorum, sen tutup kendi anladığın gibi cevap veriyorsun. Altta o kadar adam cevap vermiş seninle beraber iki kişi dengesizlik yapmış. Sen hangi okulu okudun, ne iş yaparsın ki benim tarih bilgimi yargılayacaksın. Cahilin önde gidenisin :)

• Tarihi daha iyi ırk mı? Yahu basbayagi ırkçılık booohhh... iğrenç. .. iğrenç olmanın da ötesinde suç bu haberiniz var mı? Suç isleyecekseniz gidin kendi ırkçı sitelerinizde işleyin. Burası temiz bir site. Doğru dürüst insanca paylaşımlar yapılıyor.

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Her irk kendine göre kendi tarihini zaten en "iyi" tarih diye düsünüyor ki? Eger ki sen bizim tarihimizi hangi kistaslara göre "iyi" olarak degerlendirdigini söylersen, ben de görüsümü bildiririm.

1|2
    0|1
    • Kendi ırk tarihimizi karıştırmadan başka milletler hakkında soru soruyorum nasıl beceriyorsunuz bu kadar saçmalamayı bilmiyorum :)

• Soruya soru ile karşılık verilmez, önce adab öğren ondan sonra adab öğret hadi işine

• Salakca sorulan sorulara tabi ki soru ile cevap verilir... mesela bir gerizekalı arabadan anlayan bir arkadaşına 'hangi marka daha iyi' diye sorduğunda eğer öteki de salak değilse vereceği cevap 'ne bakimdan en iyi? Hiz? Konfor? Güvenlik? Servis? Yedek parça? İkinci elde satılabilirlik? ya da başka bir aptal mağazaya girip bana bir kiyafet önerin diye sorsa verilecek cevap 'nereye giymek için? Spor mu resmi mi?' Sorusunu icerecektir... yani sen de kalkıp hangi ırkın tarihi daha iyi diye sorunca ister istemez 'ne bakımdan' diye soruyor kafası çalışanlar...

• Komediye bakın yahu... biri kalkmış tarihi daha iyi daha kötü ırklar filan diye ayrımlar içeren konu açıyor (iyi tarih ne demekse artık :)) ...
    Hadi bunu geçtik çoğu kişi de ciddiye alıp şu ırk tarihi iyi öteki o kadar iyi değil diye cevaplar veriyor.
    Çok acı bir durum...

1|2
    0|0
    • Çifte hesap kullanmakda. bir. o. kadar komik aferin. sana.:)

• İyi ırk nasıl oluyor ya pardon ırkın iyi daha iyi tarihi olması nasıl oluyor yani neye göre üstün oluyorlar bir anlativer de öğrenelim yahu :)

Yani cevap verecek ya millet :) neye göre cevap versinler?

• Cevaplarda Yunanlıları görmesem aklıma ilk gelen Çinlilerdi. Çünkü biz bile 7-8. y. y. larda neler olduğunu yani Çin ile Aramızdaki olayları Orhun Kitabeleri hariç Çin kaynaklarından öğreniyoruz.

0|1
    0|0
    • Haklısın kardeş, Çinlilerin de tarihi hayli genişdir.

• Benim bildiğim hayvanlar ırklara göre kaliteli kalitesiz iyi kötü diye ayrılır. İnsanı hayvan yerine koymak gibi bir şey bu...

Ayrıca tarihi iyi nasıl oluyor?
    Daha çok bilimsel buluş yaparak mı?
    Sanatta ileri ürünler ortaya koyarak mı?
    Ticarette ileri giderek mi?
    Ekonomik olarak gelişerek mi?
    ya da başka bir kriteri mi var bunun?

1|1
    0|0
    • Hayvan. bile değilsin de ondan kendini. bir. ırka dahil göremedin galiba multi hesapcı

• Inekler ırklariyla değerlendirilir. Montofon vardir holstein vardir angus filan... insan ise ulusların bireyi olur ama kendi yaptıkları ile değerlendirilir. Ait olduğu irka göre değerlendirilmek isteyen bir insan inek yerine konulmaya razı demektir.

• Ingilizler bence. Adamların dili dunyada ortak dil olmuş. Uzerinde güneş batmayan imparatorlugu kurmuşlar.

0|1
    0|0
  • İsrailoğulları.

0|1
    0|0
  • Akraba ırklarımız; Fin-İgor, Japon, Kore ve diğer Turani ırklardır. Farslar, rumlar nereden çıktı

0|0
    0|1
    • Okuma yetin bu kadar zayıfsa sana ben hiçbirşey söylemiyorum :D

• Yarım yamalak okumak yerine bir tam oku yav elini insafına koy cahil

• haklısın, okul yoktu bizim köyde okuyamadık cahil kaldık

• Ergenekon destanı oku yeterrrrr...

0|0
    0|1
    • Okuman yok mu senin ne yazmışım soruda

• Anlıyorum ama biraz geniş yelpazede bakmak lazım, düşmanını tanımayan daima yenilmeye mahkumdur. Birde böyle bak :)

• O bakımdan haklısın kardiş düşmanı tanımak bir bakıma savaşa 1-0 önde başlamaktır.

• romalılar

0|1
    0|0
Yükleniyor...