DC Comics vs Marvel çizgi romanları takip ediyor musunuz? En beğendiğiniz karakter hangisi?

Çizgi roman okumaktan hoşlananlar kimler var? Hangi serileri takip ediyorsunuz? Çoğu zaman karşılaştırma yapılır... En beğendiğiniz DC Comics karakteri ile Marvel karakterlerini söyleyebilir misiniz?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• hemen hemen tüm serilerini ve kitaplarını okudum bence hepsi derim cok farklı karakterler var

• yinede gümüş söfçü
      thor
      orümcek adam
      süperman
      bunlar bilindik
      room da fena degil

Kızlar Ne Diyor 5

• Marvel -Anita Blake onu da bulmak çok zor.

• Güzel bir seri daha ilk bölümlerini okuyabildim :( İnternette tüm serisi dolaşıyor... Son çıkanlar bile var, biraz araştırırsan bulursun :D

• Öncekileri Göster
    • İstanbulda isen;
      Neşet Ömer Sok. Kadıköy İş Merkezi Kadıköy - İstanbul
      MODA CAD. NO:33/A CAFERAĞA-KADIKÖY
      Yeni Çarşı Cad.34A Galatsaray Beyoğlu
      Turnacıbaşı sokak 23/25 Anabala Pasajı no 19 (Galatasaray hamamı yolu) 80060
      Beyoğlu - İstanbul
      Kaan Comic Shop
      Caferağa Mah. Moda Cad. Caferağa Mescidi sok. 2/A
      Kadıköy - İstanbul
      Marmara Çizgi, Halilbey Pasajı, Akkavak sok. No 19/16 veya Valikonağı cad. 40/16 Nişantaşı İstanbul
      Neşet Ömer Sk No:3/C - Kadıköy/İstanbul
      Bu adreslerde bulabilirsin :D

• teşekkür ettim o halde bakıcam buralara :))

• Marvel sen bizim her şeyimizsin!

• Karakter?

• dark tower'ı vardı marvelin..

• Stephen King The Dark Tower serisinin çizgi romanı dedin ve şu anda beni bitirdin :D Kitaplarını çok severim fakat çizgi romanları beni biraz sıkmıştı :(

• her türlüüüüü :)))

• DC Comics diyorum zira Sandman hayatımda okuduğum en şahane çizgi roman. Hatta şimdi baştan hepsini okuyasım geldi. :D

• Sandman serisine daha başlayamadım :( Elimde duruyor ama okumak için zamanım olmadı :(

• marvel v.s. capcom this is true love making

• Capcom is a game, Marvel is the aim :D Peki hangi capcom karakteri diye soruyu sana uyarlıyorum :D

• sevdim mi tam severim :)))
      hepsi ortaya karışık :))

Erkekler Ne Diyor 12

• En son Hulk serisine şöyle bir bakmıştım.Benim için serinin bitişi Hulk Planet 'dir.Daha da takip etmiyorum.Eskiden Batman serisinede bakıyordum.

• wolverine - x- man storm - x-manspidermanthıng

• Küçüklüğümden beri en sevdiğim kahraman DC'den Batman çünkü aslında bizim gibi normal bir insan ama bu yine de suçla savaşmasına engel olmuyor. Gerçi zengin olunca o ekipmanların yardımı da çok oluyor ama zihinsel ve bedensel olarak da kendisini çok iyi geliştirmiş. :) İnternetten bulduğum çizgi romanlarını okuyordum. Marvel'dan da sanırım Spiderman. Bu arada ilginç ama Superman'i hiç sevememiştim, Smallville dizisiyle bir nebze ısındım. Bir ara Batman için de dizi çekilecek deniyordu ama bilinen bir çalışma yok, çekilse süper olur. :)

• Batman farklı bir karakterdir. Batman zihinsel olarak tam bir muama olan tek karakterdir benim için... İnternetten takip ettiğin hangi siteler var bilmiyorum fakat çevirilerini beğendiğim bir sitedir link bu linkteki site. Bildiğin farklı siteler varsa paylaşabilirsen sevinirim :)

• Öncekileri Göster
    • katılıyorum kardeşim

• link Şimdi gördüm. :D

• Hawkeye Marvel'den...Death Stroke DC Comics...

• takip ediyorum ama sinemeda. hepsi bir birinden güzel. çizgi roman okumadım ama moda okumak istiyorum alacağım bir kitap.

• Çizgi roman değil ama oyununu oynarım Hulk ile fena değilimdir ;)

• Marvel in Türk bi kahramanı vardı.Yeniçeri diye bi kadın..Batman superman bide bu 3 Batman a geilyolardı Türkiye ye..Sadece elimde o seri var..Diğerlerinin hiç birini bulamadm..Ama Türk olması nedeniyle Yeniçeri diyorum

• Ayırt etmek mi imkansız yaaa hepsi birbinden şahane...Olmak isteseydim hepsinden biraz güçlerini alıp çok iyi bir hero olmak isterdim :) WolverineThorHulkİron manSüpermanGreen Lantern...3d olarak yenilmezler filmini de tavsiye ederim ki bunları takip eden kişiler hulk iron man gibi filmlerle beraber gelecek filmleri de tahmin edebilirler...Eğer Online Oyun oynamak isteyenler (( Dc universe ))) googleye yaz sağlam bir oyundur.15 GB Online oynuyorsun.Tavsiye ederim..Oyunda Kendi kahramanını yaratıyorsun.özlelikleirni kendin seçiyorsun ...Tavsiyemi kulak ardı yapmayın... link izleyin bakalım

• Tosmiks-TenkasTinTin maceralarıSpermanSipidermen

• spider man wolverine

• süpermen çiziktirmelerini seviyorum

• DC, Marvel bahane Action Comics şahane diyorsun yani :D

• Marvel: Galactus ve Thanos DC: Batman, The Joker ve Lobo

• Marvelde hep kötü (kişiye göre değişir biliyorum ama genel bakınca) karakterleri sevmenin belli bir nedeni var mı? Ayrıca Joker ve Lobo da kötü karakter olarak geçiyor bir çok yerde...

• Öncekileri Göster
    • Söylediğin yönden hiç bakmamıştım okurken bir de bunlara dikkat ederek okuyayım, teşekkür ederim ufkumu genişlettiğin için :D

Yükleniyor...