DC Comics vs Marvel çizgi romanları takip ediyor musunuz? En beğendiğiniz karakter hangisi?

Çizgi roman okumaktan hoşlananlar kimler var? Hangi serileri takip ediyorsunuz? Çoğu zaman karşılaştırma yapılır... En beğendiğiniz DC Comics karakteri ile Marvel karakterlerini söyleyebilir misiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• hemen hemen tüm serilerini ve kitaplarını okudum

bence hepsi derim cok farklı karakterler var

• yinede gümüş söfçü

thor

orümcek adam

süperman

bunlar bilindik

room da fena degil

Kızlar Ne Diyor 5

• dark tower'ı vardı marvelin..

• her türlüüüüü :)))

• Stephen King The Dark Tower serisinin çizgi romanı dedin ve şu anda beni bitirdin :D Kitaplarını çok severim fakat çizgi romanları beni biraz sıkmıştı :(

• DC Comics diyorum zira Sandman hayatımda okuduğum en şahane çizgi roman. Hatta şimdi baştan hepsini okuyasım geldi. :D

• Sandman serisine daha başlayamadım :( Elimde duruyor ama okumak için zamanım olmadı :(

• Marvel -Anita Blake onu da bulmak çok zor.

• teşekkür ettim o halde bakıcam buralara :))

• İstanbulda isen;

Neşet Ömer Sok. Kadıköy İş Merkezi Kadıköy - İstanbul

MODA CAD. NO:33/A CAFERAĞA-KADIKÖY

Yeni Çarşı Cad.34A Galatsaray Beyoğlu

Turnacıbaşı sokak 23/25 Anabala Pasajı no 19 (Galatasaray hamamı yolu) 80060

Beyoğlu - İstanbul

Kaan Comic Shop

Caferağa Mah. Moda Cad. Caferağa Mescidi sok. 2/A

Kadıköy - İstanbul

Marmara Çizgi, Halilbey Pasajı, Akkavak sok. No 19/16 veya Valikonağı cad. 40/16 Nişantaşı İstanbul

Neşet Ömer Sk No:3/C - Kadıköy/İstanbul

Bu adreslerde bulabilirsin :D

• teşekkür ederim ben kendim aramayı seviyorum arada farklı hoş çizgi romanlar denk geliyor onları da alıyorum :)

• Öncekileri Göster
  • Marvel sen bizim her şeyimizsin!

• Karakter?

• marvel v.s. capcom this is true love making

• sevdim mi tam severim :)))

hepsi ortaya karışık :))

• Capcom is a game, Marvel is the aim :D Peki hangi capcom karakteri diye soruyu sana uyarlıyorum :D

Erkekler Ne Diyor 12

• takip ediyorum ama sinemeda. hepsi bir birinden güzel. çizgi roman okumadım ama moda okumak istiyorum alacağım bir kitap.

• wolverine - x- man

storm - x-man

spiderman

thıng

• Çizgi roman değil ama oyununu oynarım Hulk ile fena değilimdir ;)

• Marvel in Türk bi kahramanı vardı.Yeniçeri diye bi kadın..Batman superman bide bu 3 Batman a geilyolardı Türkiye ye..Sadece elimde o seri var..Diğerlerinin hiç birini bulamadm..Ama Türk olması nedeniyle Yeniçeri diyorum

• Ayırt etmek mi imkansız yaaa hepsi birbinden şahane...Olmak isteseydim hepsinden biraz güçlerini alıp çok iyi bir hero olmak isterdim :)

Wolverine

Thor

Hulk

İron man

Süperman

Green Lantern

...

3d olarak yenilmezler filmini de tavsiye ederim ki bunları takip eden kişiler hulk iron man gibi filmlerle beraber gelecek filmleri de tahmin edebilirler...

Eğer Online Oyun oynamak isteyenler (( Dc universe ))) googleye yaz sağlam bir oyundur.15 GB Online oynuyorsun.Tavsiye ederim..Oyunda Kendi kahramanını yaratıyorsun.özlelikleirni kendin seçiyorsun ...Tavsiyemi kulak ardı yapmayın...

link izleyin bakalım

• En son Hulk serisine şöyle bir bakmıştım.Benim için serinin bitişi Hulk Planet 'dir.Daha da takip etmiyorum.Eskiden Batman serisinede bakıyordum.

• Tosmiks-Tenkas

TinTin maceraları

Sperman

Sipidermen

• spider man wolverine

• Küçüklüğümden beri en sevdiğim kahraman DC'den Batman çünkü aslında bizim gibi normal bir insan ama bu yine de suçla savaşmasına engel olmuyor. Gerçi zengin olunca o ekipmanların yardımı da çok oluyor ama zihinsel ve bedensel olarak da kendisini çok iyi geliştirmiş. :) İnternetten bulduğum çizgi romanlarını okuyordum. Marvel'dan da sanırım Spiderman. Bu arada ilginç ama Superman'i hiç sevememiştim, Smallville dizisiyle bir nebze ısındım. Bir ara Batman için de dizi çekilecek deniyordu ama bilinen bir çalışma yok, çekilse süper olur. :)

• link Şimdi gördüm. :D

• katılıyorum kardeşim

• Bu oyun paralıyken üyelik almıştım, bir aylık bedavası sırasında sıkılıp bırakmıştım(ki paralı bir oyun olacak kadar değildi) ama sonra bedava olunca bayağı oynadım(zaten önceden alan yarı premium hesap gibi bir şeye sahip oluyordu) ve bedava oyunlarla süper kahraman temasını seven herkese öneririm. Bedava bir oyun için oldukça eğlenceli bence.

• Öncekileri Göster
  • Hawkeye Marvel'den...Death Stroke DC Comics...

• süpermen çiziktirmelerini seviyorum

• DC, Marvel bahane Action Comics şahane diyorsun yani :D

• Marvel: Galactus ve Thanos

DC: Batman, The Joker ve Lobo

• Söylediğin yönden hiç bakmamıştım okurken bir de bunlara dikkat ederek okuyayım, teşekkür ederim ufkumu genişlettiğin için :D

• Galactus pek kötü biri sayılmaz. Monologları her daim beni hayrete düşürür oldukça derin bi' karakter... Thanos kötüdür filan ama "ölümle" aşk yaşayacak kadar duysal ve deli bir adamdır bizim mad titan. Kafa tutmadığı elman yok alemde. Severim böyle adamları

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...