Bir psikiyatristin gizli defteri ve kapalı gişe yalnızlık kitapları?

Bu kitapları aranızda okuyanlar vardır umarim. Bu kitaplari satın alacagım. Bu kitaplar hakkinda fikir ve görüşlerinizi alabilir miyim? Başka önerilerinizde varsa degerlendirebilirim?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu kitaplari bende düşünmüştüm almayi cok kitap okuyan kitaplari takip eden biri olarak önermem okumadim ikisini de yorumlar kötü. Kapali gise gizli deftere gore daha iyiymis ikisinden birini illa alacagin dersen. Gizli defter sıkıcıymıs guzel bir konuyu sıkıcı anlatmasi kötü olmuş.
    Okumadiysan Incir Kuşlari kitabini öneririm. Mutlaka oku bu siteden de tavsiye ettiklerim okuyup çok begendiler.
    Ne tarz seviyorsun pek bilmiyorum o yüzden çok yorum yapamıyorum

0|0
    0|1
    • Romantik ask, psikolojik, siyasi ve siir kitaplari okurum genelde :) incir ismi gecen hersey ilgimi cekmeye baslamisti incir recelinden sonra :D bu kitabi arastirmama gerek bile yok :D hemen siparisimi veriyim :D kapali gise yanlizlik icin yapilan yorumlarda genel anlamda iyiydi :) 2 tane oldu :) 3 tane daha alicam :)

• Elimden geldigi kadar yapiyorum zaten :) biraz daha cabalamamiz lazim belli ki :)

• Demek ki 2 xper olinca msaj atarsin :)

Kızlar Ne Diyor 4

• bir psikiyatristin gizli defterini okudum ama yarısında bıraktım. zaten bu ara kendimi sorguladığım bir dönemdeyim, bir de üstüne hastaların yaşadıkları (kişisel bozukluk, fetişlik vs) bunları okuyunca biraz ağır geldi. çünkü insan okudukça kendini de sorguluyo. ama eğer psikolojiye ilgin varsa kesinlikle önerebiliceğim bir kitap.

0|0
    0|0
    • seks ile alakali konu var mi kitapta o.0

• evet mesela bir kadın psikiyatriste gidiyo, adam onunla göz teması kurup onu anlamaya çalışıyo, kadın her geldiği gün gitgide elbiselerini kıyafetlerini makyajını abartmaya başlıyo. birgün adama rolex götürüyo. adam da kabul etmiyo tabi. daha sonra kadın sinirleniyo "sen bana gözlerinle tecavüz ettin, beni sevdiğini sanmıştım" gibi bağrıyo kadın da evli. mesela bir adamın da beyni sol elini kabul etmiyo, adam marangoz ve kendi elini kesmeye falan çalışıyo yani kendi elinden rahatsız oluyo. bu olaylar gerçek olaylar ama zaman geçtikçe yazarın kitabı yazma şekli insanı bayıyo, sıkılıyosun yani, çok fazla gereksiz olduğunu düşündüğüm bilgi vardı.

• Vay beee. Ben bu kitabi almaliyim kesinlikle :)

• Bir psikiyatristin gizli defterini okuyorum bitmek uzere. Ama psikoloji bilgin yoksa agir gelebilir yabanci Terimler fazla

0|0
    0|0
  • bir psikıyatrıstın gızlı defterını okudum ilgin varsa psıkolojıye çok güzel bir kıtap. ayrıca okumadıysan Nietzsche Ağladıgında adlı kıtabı tavsıye ederim mutlakaa okumalısınnnn. pişman olmazsın

0|0
    0|0
  • Bir piskiyatristin gizli defteri var bende piskolojiye neraktan aldım ama okadar güzel değil sıkıcı hatta.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bir psikiyatristin gizli defterine başladım ama umduğum gibi değildi yani kendi alanın olmayan kitapların biraz heyecan verici olması veya sana sohbette kullanacak üç beş bişey katmasını beklersin ama bilemiyorum ben pek beğenmedim (tam bitirmedim bu arada)

0|0
    0|0
  • Bir psikiyatristin gizli defterini okudum tavsiye etmem

0|0
    0|0
    • Baska oneriniz?

• Bu dusuncelerimiz yuzunden gelismediginin umarim farkindasindir :)

• Farkındayım ama umutta yok. Hangisi iyise onu tercih ederim. Müziktede öyle genelde yabancı dinlerim. Bu yabancı hayranlığımdan değil daha kaliteli yaptıklarından :)

Yükleniyor...