Kıza şiir yazdım dedim..İstediğinde şap gibi kaldım? Acil bakın..Bu şiir uygun mu?

Kız arkadaşımdan ayrıldım..Sonra tekrar konuşmaya başladık yokluğumda naptın falan dedi..Şiir yazdım üzüntüden dedim..Ve şiiri ısrarla istedi..Ben şiirden falan anlamam..Kaldım öyle..İnternetten ünlü olmayan şairlerden birinin şiirini aldım..Bunu vericem..Uygun mudur?

Hem ayrılığı anlatması lazım hem de çok iyi yazmayan biri tarafından olması lazım..Bunu seçtim bi bakın..Ona göre başka şiir bulucam..

Diyorum ki..

Diyorum ki

Tersine dönse saatler

Akrep yelkovanı kovalayacağına

Kaçsa bu kez akrepler..

Susanlar üzüleceğine

Kahrolsa üzenler

Veya üzüntüye sebepler..

Olabilir mi ki? Boşversene...

Hayalleri dizginlemenin zamanı geldi belki de..

Boşa bu nefesler

Kadere dargınım ben

Kimi zaman kendime soruyorum..

Neden ben..?

Çok mu özelim..Çok mu değerliyim?

Hayır! Seçilmş kişi dedikleri yok sa ben miyim?

Yoksa şımarık kaderimin tek eğlencesi miyim?

Cevap yok?

Hangi kaldırıma adım atsam..

Kayıyor ayaklarım

Bin sene matem de tutsam..

Bitmiyor yaslarım..

Vazgeç artık kader..

Uzaklaş benden...

Yeter ki git..

Ben her gün ağlarım

Güncellemeler:
((Değiştirebilirm yorumlarınıza göre hareket edicem.))
Millet..vazgeçtim..şiir miir yok.Birine akrostiş yaptırıcam

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence alintiyla yaklasimin dogru olmaz fos cikabilir ve sana agir fatura cikar :) biz insaniz duyg ve vicdanlarimiz heleki bizim milletin bence had safhadadir yeterki gönlünce düsün.. gercekten sana ne ifade ettigini düsünürsen aklindan cok güzel kelimeler akacaktir diye düsünüyorum... bence bir dene cok sahane olmasi önemli degil önemli olan kendini ifade etmektir..

0|0
    0|0
    • haklısın da..kafayı toparlayamıorm

• kafayi sonucta onun icin toparliyamiyorsun.. bence bu güclü hisli döneminde hislerini kullan.. kafani taktigin seye yor yani sevdigine..

Kızlar Ne Diyor 7

• Şu sonuca bi bak ondan sonra kıza bu şiiri ver istersen:

link

1|0
    0|0
  • yeterince kötü.

verebilirsin.

0|2
    0|0
  • bu şiiri senin yazdığına inanacak mı ben onu merak ediyorum.

0|0
    0|0
    • neden? Fazla mı iyi

• idare eder ama kızın ısrarla istemesinin sebebi senin bunu yazmış olduğuna inanamaması pembepanterr in de dediği gibi google amcaya sorar çıkar yalanın ortaya.

• aynen ya kesin bulur cok riskli bi iş yapıosun :/

• bu şiir ne ya ben bunu bi insanın yazdığına bile inanmam :)

0|0
    0|1
    • Yazana saygı duyun..Hani yazana saygı duymuyosunuz Zevke saygı duy..Ben beğenip bu şiiri vermeye kalktım kız arkadaşıma..İnsan mı ne demek ya? Bunu yazan insan değilse beğenenler o zaman insanlığın yanından geçemez..Saygı duy saygısızlık yapma sevgili insan arkadaşım..

• çok üç kağıtçısın:D kendi yazdığın en kötü şiir bile bundan daha anlamlı olur

0|0
    0|0
  • Komedisin ya :D bence verme google'a bi yazarsa şak diye cıkar.uydur bişeler

0|0
    0|0
    • Google yazarsa bana güvenmediğini gösterir.kavga çıkar..uyduramam :)) ii yazdım falan dedim

• Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir :)) .p şaka bi yana vazgeçtim..ne zaman yalan söylesm yakalanıorm..içime de kurt düşürdün

• bence de şiir yazmak kolay bi otur düşün gelir aklına:)

• biraz kisalt fazla uzun sanki. sevgilimden de bir siir almistim bunu yarisi kadar degil bas harferlimizi kullarnmis söyle:

E...

B...

R...

U...

C...

A...

N...

E...

R...

sonra uydurmus biseyler cok basitti ama fena degildi hosuma gitmisti :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yalancı mısın ? şiir yazmakta ne var hele bu şiir berbat. Hiç güleceğim yoktu sen bu kafayla iflah olmazsın.

0|0
    0|0
  • ilk kısmı üzüntü de sonrası değil . başka bul bence.

0|0
    0|0
  • bosuna bu cırpınışlar...sunun surasında yatsıya ne kaldı ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...