Süper Dadı programı nasıl bir program?

İki kızımız var. Programa başvurduk, geri döndüler. Şimdi kabul etsek mi etmesek mi kararsız kaldık. Sırf bunun için üye oldum, cevapları okuyup karar verip gideceğim. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum. Sağ olun.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Birkaç kere denk geldim. Çok yanlış şekilde eğitiyorlar ebeveynleri ve çocukları.

Tek güzel laf etmeden, bir kere bile 'evladım, canım' demeden, çocuklara söz geçirmeye çalışıyorlar. Çok saçma.

Çocuğunuza eziyet etmek istemiyorsanız katılmayın derim. Onun yerine çocuk gelişim evreleri hakkında bilgi edinin ve çocuklarınıza tatlı dil - güler yüzle yaklaşıp onları o şekilde eğitin.

Allah bağışlasın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya çocuklara zorla bişey yaptırtıyolar gibi yok yaramazlık yapınca mola paspası falan

0|0
    0|0
  • Bence kabul edin Süper Dadı çocuklardakı davravış problemlerini disiplin ile düzeltmeye calışıyor ve ev kuralları belirliyor

0|0
    0|0
  • bu ne yaa senden duydum ilahiii adını sevmedim programın :)

0|0
    0|0
  • Bir pedagog adayi olarak kabul etmenizi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • tabiki kabul edin. arada denk geliyor cocugum olmamasina ragmen izliyorum. cok basarili^^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir eğitimci olarak süper dadının uyguladığı yöntemleri gerçekten başarılı buluyorum fakat şöyle bir sıkıntı var eğitim psikoloji eğitimi almamış bir aile bu yöntemleri uzun süre sağlıklı ilerletemior bir yerde bazı şeyler eskisi gibi oluyor

0|0
    0|0
  • Süper dadı normal olamsı gerkenin daha kibar bir şekilde çocuklara uygulanan hali :) , disiplin veriyo işte kadın orda geliyo iyi porgram :) İşe yarar :)

0|0
    0|0
  • Yapmacık bir program

0|0
    0|0
  • Bence kabul edin, faydalı olacaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...