Türkçe şarkıları beğeniyor musunuz?

Bence Türkçe şarkılar çok saçma sapan. Bir tane bile doğru düzgün şarkı yok. Siz ne düşünüyorsunuz?

• Türkçe şarkıları beğeniyorum.
    67% (8)60% (3)65% (11)Oy Ver
  • Türkçe şarkıları beğenmiyorum.
    33% (4)40% (2)35% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Beğendiğim çok güzel şarkılar var :)

0|0
    0|0
  • turk yabancı ayırt etmem sozlerınede pek bakmam muzıgı hos gelen her sarkıyı dınlerım o yzden sık secemedım :)

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorum. BU TAMAMEN KİSİLİK MESELESİ. Hande yener sinan akcil bence turkce popu kirletiyorlar. Sarkilari cok sacma geliyor.

1|0
    0|0
    • Turkce muzigi sadece pop muzikten ibaret gorup kotudur demek yanlis bir bakis acisi hence..

• Evet çoğu kalitesiz ama bir tane bile düzgün şarkı yok demek yanlış olur. Oldukça başarılı sanatçılar var. Duman, Cem Adrian, Model, Melis Danişmend, Teoman, Şebnem Ferah, Hayko Cepkin gibi. Türkler müzik nedir bilmiyorlar maalesef.

0|0
    0|0
  • Duman, Cem Adrian, Teoman ve Gökhan Türkmen dışında hiçbiri beş para etmez

0|0
    0|0
  • Yalın
    Duman
    İrem Derici
    Gökhan Türkmen bunlar iyidirr :) Bunlar dışında dinlemem

0|0
    0|0
  • elle king -playing for keeps -.-

0|0
    0|0
  • Çoğu gerçekten çok saçma ama duman teoman pinhani falan onlar vazgecilmez bence

0|0
    0|0
  • O sizin sacmaliginiz bence

0|0
    0|0
  • sanatciya gore, simdi sezen aksu sevilmez mi yani?

0|0
    0|0
  • Ksnlkl katılıyorm size

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sorunuza cevap işaretlemeyeceğim çünkü genel olarak size katılsam da iyi şarkılar olduğunu da kabul etmemiz gerekir. Örneğin Barış Manço'ya haksızlık edemem. Müzeyyen Senar'ı unutamam. Müslüm Gürses'i herkes jiletçileriyle bilir ama son zamanlarda rock performanslarını nasıl unutabilirim. Nilüfer'i dinlemeyi seviyorum. Velhasıl genel olarak Türkçe müzik yapanlar kaliteli eserler çıkartmasalar da aralardaki özel insanlara haksızlık edemem.
    Diğer taraftan yabancı müziğin içinde rap gibi anlamsız ve kültürsüzlüğün örneği bir müzik türü belirdi. Videoları müstehcen, sözleri açık saçık olan bir müzik başlığı da var. Yani her yabancı müziği dinlemiyorum fakat genel olarak yabancı müzik dinliyorum.

Sevdiğim bir yakınımı kaybetmem hasebiyle hazır da müzik sorusu açılmışken hem konuya hem de durumuma uygun bir şarkı çalalım;

http://www.youtube.com/watch?v=BcL---4xQYA

0|0
    0|0
  • fazla beğenmiyorum genelde yabancı elektro , kopmalık filan

0|0
    0|0
  • #Hepsi değil ama sözleri anlamlı ritimleri b*k gibi

0|0
    0|0
  • Kulağım yerli müziğe alışık değil. Dolayısıyla seçemiyorum.

0|0
    0|0
  • progresive trance :)

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorsun çünkü müzik kulağın yok.

0|0
    0|0
  • ana dili türkçe olup beğenmeyenlerde bir sıkıntı vardır. !

0|0
    0|0
Yükleniyor...