Sabah uykum kitabını okuyan varmı?

Evet arkadaşlar Ahmet Batmanın Sabah uykum kitabını okuyan varmı? Nasıl bir kitap? Okumaya değermi?

0|0
1010

En İyi Kız Görüşü

• Çok kitap okuyan biriyseniz oldukça basit gelecektir. Bir de fazlasıyla duygusal bir kitap, tek konu aşk.

Şahsen basit buldum, ama yine de okunmayacak bir kitap değil, güzel sözler mevcut. Hatta beğendiğim sözleri bu sitede uygun sorularda da paylaştım.

Eğer alacaksanız D&R'dan almanızı tavsiye ederim. Şu anda fiyatı 9.90.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Keainlikle tavsiye ediyorum ve soğuk kahve vazgeçilmezim..

0|0
    0|0
  • Basic, bos bir yazar Ahmet Batman. O kitabi okuyup bir sey olmaz. Ben Turkce kitap okuyamiyorum ama o kitabi ben bile anliyorum

0|0
    0|0
  • hayatımda tek okuduğum kitap bir ske yaramaz

0|0
    0|0
  • Evet okudum ben. Tek bir konu üstünde değil kitap ama altı çizilecek çok sözler var okumanı tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • kumral... bak ben kitapla arası iyi olan biriyim. ahmet batmanın soguk kahve isimli kitabını okudum. hiçbir şey alamadım. yeni yetme yazarlardan o. ben okuma derim. gerek yok.

0|0
    0|0
  • Okudum biriyle muhabbet ediyormuşsun gibi güzel yani.

0|0
    0|0
  • sevmedim ben

0|0
    0|0
  • ben kendisine hasretim :)

0|0
    0|0
  • bende sabah okunan kitap var mı anladim :D

0|0
    0|0
  • Okumaaa :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben şu an Soğuk Kahveyi okuyorum. Ahmet Batmanın yazışını sevdim içerik olarak tam bir bilgim yok ama dili Kahraman kadar süslü değil o yüzden değecektir bence. :)

0|0
    0|0
  • Güzel falan değil

0|0
    0|0
  • Okuyordum bıraktım fazla duygusal ben sevmem

0|0
    0|0
  • ben okudum. düz yazı şeklinde baya bir duygusal. bence aşk acısı çekenlere daha uygun. başlarda cok güzel gidiyo ama sonradan bayıyo :D

0|0
    0|0
  • Ben kitap okumayı çok severim ama bu kitap için ayni seyi söylemiyorum yani kitaba verdiğim paraya mi aciyim kaybettiğim vakte mi bilemedim

0|0
    0|0
  • Saçma bir kitap. Vakit kaybı.

0|0
    0|0
  • Soguk kahveden daha guzel :) kesinlikle okumalisin

0|0
    0|0
  • okudum aman aman bir kitap değil ama güzel genede

0|0
    0|0
  • Okudum, güzel.