İlk sorum, hadi hayırlı olsun :) Yazmayı sevenler?

Ben altinci siniftan beri senaryo, hikaye, deneme, siir falan yazarim... Var mi boyle bir seyler yazmayi seven arkadaslar?

0|0
8|27

En İyi Kız Görüşü

• hosgeldin :) şiir yazıyorum 12 yaşımdan beri sınıfımla ilgili bir hikaye de yazmisligim var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• İlk okulda Hikaye, şiir yazardım.
    Şimdi ise www.kizlarsoruyor.com/.../q1477822-sizce-nasil-ollmus-yazdiklarim şu şekilde yazıyorum.
    Depresif sözler yazmak en iyisi.

1|0
    0|0
  • Ben günlük yazmayı denemiştim ::) abim şiir yazardı. Kızı bölgede yapılan hikaye yarışmasında 5 ci oldu okuduğumda şaşırdım. gerçekten güzel yazmış :))

insanı olgunlaştırdığı kanısındayım. Yazmak aklıma geliyor bir türlü kalemi o niyetle oturup yazmadım :((

1|1
    0|0
  • Var küçük küçük hikaye yazıyorum sonra onlara inanıyorum sapık gibi yaşamışım gibi de baskalarına anlatıyorum ehe <3

1|0
    0|0
  • benım yazı alanım bunlar degılde kendı branjımda konular hakkında makaleler yazalarım.. arastırma yazıları yazarım.. kuramlara reddıyeler yaparım..

1|0
    0|0
  • KS ye hoş geldin. :)
    İlk sorunda hayırlı olsun.

Mesaj almayı kapattın mı? Onu de önce yoksa mesaj alma fırtınası yaşayacaksın demedi deme :)

Ben ara sıra karalarım ama bana özeldir pek paylaşmam :)

1|0
    0|0
    • Tesekkurler. Flort sitesi gibi kullanmiyorum siteyi. O sekilde yazanlarla da pek fazla iletisimde olmam..

• Rica ederim
      Ben Flört sitesi olarak kullanacaksınız demedim :)
      Ne demek istediğimi mesaj alımlarını kapatmadıysan göreceksin
      Sen iletişimde olmasan bile çok rahatsız edici mesajlar alacaksın haliyle rahatsız olacaksın.

• Radyo Televizyon ve Sinema okuyan arkadaşlarıma senaryolar yazmaktayım. Hatta bir kaç tanesi Ege İtiraf Ediyor adlı grupta baya bir yankı uyandırmıştı...

1|0
    0|0
  • ben ; şair bestekâr , yazar ve söz yazarıyım

1|0
    0|0
  • benim ilgi alanım üniversitede her arkadaşımın adından akroştij şiir yazmıştım bir de yazdığım abzurt laf sokmalı bir hikaye var isterseniz paylaşabilirim yarışmayada katıldım bir arada derece ye bile girmedi ama okuyanı güldürür kesin

1|0
    0|0
  • Boş buldukca şiir yazarım ben de hatta bide frp diye bir oyun vardır bilenler bilir onlarla ilgili senaryolar da yazarım :) orta dünya fantastik yasam felan

1|0
    0|0
  • şiir yazarım defterim de vardır. kendimce taklit yaparım ses canlandırmaları uzun olmamakla beraber kısa senaryolar yazarım kendim canlandırırım (-:

1|0
    0|0
  • bende şiir ve deneme yazarım. insallah bir buçuk sene sonra kitabım çıkıyor. yayıneviyle anlaştık. :D

1|0
    0|0
  • hakkında hayırlısı sevmem

1|0
    0|0
  • Aktostiş şiir yazmayı severim. Onun dışında bir yeteneğim yoktur :)

1|0
    0|0
  • Lisede 6 in 1 defterim vardı ve 2 yıl boyunca o defteri kullanmıştım. Halende boş sayfaları bulunmakta. Yazı yazmayı değil fikir ve soru üretip kafa yormasını seviyorum.

1|0
    0|0
  • çok derin senaryo ve kurgu yeteneğine sahibim kendi kendime türlü şeyler yazarım çok gezerek görerek öğrenerek tecrübe ederim onları kafamda şekillendirir soslandırır laf'la sözle millete sunarım ders alınası şeyleri yani :D

1|0
    0|0
  • Ahaha ileride ozan isminde dram türünde oskar alicak insan var :) en iyi yazar olmayi hedefliom dram türünde ama

1|0
    0|0
  • Çoğunlukla yorum, deneme, aforizma filan yazıyorum. Hoşgeldin :)

1|0
    0|0
  • Ben Aşk Ve Dava Die Bir Kitap Yazıyorum Yani Daha Aşamadayım :)

1|0
    0|0
  • ben daha çok okumayı severim

1|0
    0|0
  • Yok ama bazen okumayı severim. Bu arada HG siteye

1|0
    0|0
  • o resmi kaldır hacı sanal seks yapalım die mesajlar alırsın bana bile atıyorlar erkekler düşün :D

0|0
    0|0
    • Evet evet farkindayim maalesef ama mesafeliyim o konuda, cevap vermemeye calisoyorum. Acikcasi ciddiye de almiyorum :)

• arkadaşların mahallede bebekleriyle evcilik oynarken sen evde kitap okuyordun değil mi?

0|0
    0|1
    • Mahallede evcilik degil yakalambac, saklambas, yakar top, sek sek, bilye, beybileyt, top oynadim. :) Orta okulda deli gibi roman okumaya basladim. Onun onun oncesi hep disarda oynardim. Yara bere icinde gelirdim eve :)

• o. O bende hayalperestim de manyaklik derecesi degil tabii.

• anlatamam durumu o derece, sen geç başladığın için kurtarmışsın

• Yenisin sanırım bulaşma vakit kaybı burası :)

0|0
    0|0
    • Yok ya sadece google bisiler sordugumda ilk burasi cikiyo, oyle uye olayim dedim. Konusmayi severim. burada da oyle insanlar fikir danisiyolar, tartisiyolar ilgimi cekti makul duzeyde :)

• Sende hos geldin :)

• :) teşekkürler merak ettiğin olursa sorabilrsin

• cıks sevmem.

0|0
    0|0
  • Yazmayi seviyorum da kagida degil yaaaa?

0|0
    0|0
    • Ben de sadece leptobum olmafiginda ama aklima gelince yazarin kagita.. Yoksa bilgisayardan yazarim ben de.

• Sen acemisin ya resmen bu kadar sohbet yeter? :)))

• Şiir yazardım bende :D

0|0
    0|0
  • aklımda yazacak çok şey varda kalemle aram yok pek..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Günlük tarzı yazıyorum. Bılırsın her sayfaya ayrı hıkaye duser sıır gıbı sozler yazılır ama duz yazı bu sekılde kıtap bastırmayı dusunuyorum ama bakalım kadeeer kısmeet:)

1|0
    0|0
    • Cok degisik olur bence, eksiz gibi... ilgi cekici ve retro.. ;) :)

• :D ben 80 tane şiir yazdım son dokunuşları yapıp kitap bastırtmayı düşünüyorum :D

1|0
    0|0
  • bende roman yazarım hala bitmedi

1|0
    0|0
  • Genelde günlük tarzı yazıyorum, sonra da yırtıp atıyorum. Neden yırtıp atıyorum bilmiyorum :D

1|0
    0|0
    • Sanirim hatirlamak istemedigin seyler oluyo :) ?

• yok ondan değil de ne biliyim içimi dökmek amaçlı yazıyorum, bir başkası okusun istemiyorum ondan heralde

• Bir donem siir yazardim ama ilham perim mefta oldu artik...-.-

0|0
    0|0
  • Çok fazla deneme yazıyorum. Şiirle pek aram yoktur ama. :D

0|0
    0|0
  • Ben de çocukluğumdan beri yazar dururum. Şiir yazardım önceleri ama bunun daha bir imge zenginliği gerektirdiğini düşündüğümden yazdıklarımı beğenmez oldum. Öykü yazmak daha çok hitap etti. Şimdi ise tiyatro okuyorum. Mimar Sinan'dayım. Sitede de çok Mimar Sinan'lı var onlarla konuştuğumuzda da hep yazdıklarını söylerler. Yazı aşkı beni tiyatroya yönlendirdi. Alakası yok gibi gözükse de durum budur :) Ama yazı yazmayı daha çok seviyorum ben; ortaokulda lisede öykü yarışmalarına katılırdım. Şimdi ise senaryolarım ve bir romanım var. Üç yıl uğraştım. Romanımı bitirdim ve prof. hocama okuması için verdim aylardır bir şey söylemedi sanırım beğenmedi ama yazmayı asla bırakamam ki sen de bırakma durmadan yaz, yaz, yaz... Hem insana da iyi geliyor. 10 senedir günlük tutarım mesela açar açar gülerim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...