En sevmediğiniz şarkıcı/sanatçılar kimlerdir?

Evet herkesin illa ki televizyonda görünce, sağda solda şarkılarını duyunca boğazlamak istediği şarkıcılar vardır. Ben mesela bir klişe söyleyeyim Ajdar. Sizin en sevmediğiniz şarkıcı/sanatçılar kimlerdir?

0|0
144

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Neden bilmiyorum ama ben Hande Yener ve Hadise'yi çok itici buluyorum. Bir de Sinan Akçıl var.

0|1
    0|0
    • Hande Yener ve Sinan Akçıla katılıyorum. Ama Hadisenin neden sevilmediğini pek anlayamıyorum :)

• Hahah :D Onu o haliyle bile tanıyacak abazalar var :D

• Haklısınız :D

• Nihat dogan, mustafa topaloglu, atilla tas, latif dogan

0|0
    0|0
  • Demet Akalin i ve Hande Yener i sevmem

0|0
    0|0
    • En çok tekrar edilenlerden zaten. Ben Demet Akalını bilmemde Hande Yenerin klipleri hep saçma gelirdi bana :)

• gökhan özen !!!

0|0
    0|0
    • Ben daha çok ona hasta olan kızları sevmiyorum :O

• Benim bir arkadaşım var ya anlamıyorum. Her yerde odasında felan posterleri var. Kaç yaşına gelmiş hala çocuk gibi ''Ayyy Gökhan Özen aşkım yaaa'' felan diyo. Anlam veremiyorum :D

• bende o yüzden o adamda nefret ediyorum demek biraz kaba olur ama sevmiyorum

• Ferhat göçeri ünlülükten istifa etmeye davet ediyorum

0|0
    0|0
  • mustafa ceceli

0|0
    0|0
  • Tayyibin g*tünden ayrılmayan, sanatçı olmanın yanından bile geçmeyen "ünlüler" den nefret ediyorum. Misal şahan gökbakar, hande yener, şafak sezer vs..

0|0
    0|0
    • Hande Yeneri bende sevmiyorum. Saçma sapan klipleri var kadının. Ayrıca siyaseti dışında tutalım konunun lütfen :)

• Hadise ve Sinan Akçıl. İkisini de sevmiyorum, şarkıları çok saçma.

0|0
    0|0
  • tim buckley

0|0
    0|0
    • Merak edip dinliyeyim dedim. Saçlarını görünce vazgeçtim. Sonuna kadar arkandayım :D

• Tarzım değiller ama dinlicem :) Tip derken adamın saçları garip geldi bana sadece sesiyle ilişkilendirmiyorum yani :)

• Phantasmagoria in Two dinliyorum şu an gerçekten iyiymiş ya :)

• soner sarıkabadayı. çaldığı an kaçarım

0|0
    0|0
  • Sinan Akçıl tabi şarkıcı kategorisine girmesi bile beni üzüyo orası ayrı :D

0|0
    0|0
    • Şarkılarını beğenen çok aslında. Ama bilmiyorum ya adam sanki gel benden nefret et diye bağrıyo :D Kıskanıyomuyum l*n yoksa? :D

• Ya şarkıları, sesi, klipleri gerçekten rezil daha ne diyim. O kimmiş o seni kıskansın be kardeşim sdjbgkjb

• Haha teşekkür ederim :D valla bilmiyorum Tabi Tabi ile çok karşılaşıyorum bu aralar :D

• sevdiklerin diye sorsan iki üctane anca cıkar

0|0
    0|0
  • Sinan Akçıl, adını duydukça sinirleniyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• türkçe pop'da ne kadar sanatçı görünümlü eski p*rno oyuncusu o yere layık olmayan tipleri sevmiyorum türkçe rock'da ne kadar ırıspı çıçığı varsa allah belaların versin alayının *

0|1
    0|0
  • Bugün ferdi tayfur'un bir şarkısını dinledim demet akalından yok böyle bir zulüm ya.

0|0
    0|0
  • kahtalı mıçı ve Ferhat güzeli çok severim

0|0
    0|0
  • gereksız olanların hepsii.)

0|0
    0|0
Yükleniyor...